reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny, trzymajcie kciuki, jestem w drodze do szpitala, leci ze mnie dużo żywej świeżej krwi... Normalnie jak małemu coś będzie to nie przeżyje a jeśli przeżyje to nie ręczę za siebie co zrobię lekarzowi za wczorajszą wizytę...
Boże kochany Trzymam kciuki aby było wszystko dobrze z dzidzią


Dziewczyny dziwnie się czuje już od jakiegoś czasu pobolewa mnie prawy bok taki nie przyjemnie ale do wytrzymania tak jak by mi nerki atakowało powiem wam że ta ciąża dla mnie jest jakaś dziwna non stop jestem na jakiś proszkach a mam już dość tego dziadostwa łykać poprzednie były spoko chyba że tez tak było i lekarz to olewał bo ta inny prowadzi
 
Ja dzisiaj tylko podczytuje bo cały dzień na budowie- gruntujemy ściany, Mikado! Boziu! Trzymam kciuki, wszystko musi być dobrze!!! Pisz jak tylko się coś dowiesz, normalnie osiwieje przy Was.... o_O
 
Dawno się nie odzywalam bo córa była w szpitalu na badaniach. Przebadali ją z każdej strony i wyszedł jednak refluks i uczulenie na żyto i trawy. Teraz tylko wizyta u alergologa i przepisanie jakiś leków regulujących. Dzisiaj miałam wizytę i byliśmy na niej całą rodzinką. Okazało się że będzie dziewczynka na 90% więc mam nadzieję że siusiak nie wyrośnie już [emoji3] Pola była zachwycona dzidzią. Mówiła co prawda tylko że widzi samą dużą głowę [emoji3] ja muszę powtórzyć badania moczu bo wyszły jakieś bakterie. @ Rosiczka Nowa fryzurka fantastyczna. Kolor bardzo twarzowy. @ Mikado trzymaj się i oby to nie było nic poważnego. Któraś z Was pytała o suszarkę z jonizacją. Ja mam z babyliss i jestem bardzo zadowolona. Link do: Babyliss 6670E - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Acha i jeszcze jedno , nie przejmuj się ciotka @Ankuś szkoda zdrowia i nerwów

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję ja wiem, ale nikt jeszcze nie doprowadził mnie do takiego stanu w ciąży. Zła byłam na siebie, że tak się dałam :( brzuch mnie bolał cały dzień. Na szczęście teraz leżę i czuje jak się dzidziuś wierci. Dziękuję kochana za troskę :)
 
reklama
Mikado dziekuje:*
Jak to?Co sie dzieje?Matko..a cos mowil wczoraj?krwiaka mialas jakiegos?!:(cholera..
Chucherko gratuluje synka:)
Ankuś to super wiesci ze u psiaka to nie kregoslup i da sie Go wyleczyc i bedzie smigal;*jupi!!!Bardzo sie ciesze!
Maja gratuluje syna:):*

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
@Millo dziękuję :)
 
Do góry