reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

tak dusi mocno ,że nie moge czasem odkaszlnąć . Swędzi mnie w gardle ,że napędza tylko kaszel aż czasem nie umiem się opamiętać :( pije dzisiaj chyba 10 herbate z cytryna i imbirem bo na chwile łagodzi
Biedna, to niezle Cie dopadlo, sprobuj cos nawilzajacego, nawet zwykly syropek prawoslazowy, albo Isle ;* i Tantum Verde mozna też w ciąży
 
reklama
Jeżu, właśnie skończyłam tego kurczaka w sosie.... I powiem Wam, że dodałam jeden składnik, ktory całkowicie nadal charakter sosikowi mniam!!
Poza tym dogadałam się z em co do łazienki i tu zgodnie drewno i czarne heksagony uffff!!!!!!
@Ankuś ja też nie czuje codziennie. Dzidzia jest jeszcze drobniutka chudziutka i nie zaraz przy powłoce brzusznej tylko głębiej :-) więc spokojnie. Po którymś tam tygodniu liczy się ruchy :)Zobacz załącznik 813332
Wyglada pysznie :)
 
Rossiczka ja też jutro do fryzjera po uwaga 9 miesiącach :p odrost mam na pół głowy i tez idę do nowej fryzjerki

Dziewczyny jak mam sobie poradzić z uporczywym kaszlem ? męcze się już 6 dni . W nocy spać nie mogę tak mnie dusi .
Mam jakieś psikadło do gardła ,tabletki do ssania i syrop prawoślazowy i wszystko na nic.. a jeszcze mam syrop z cebuli
też o dupę rozbić :( na prawdę bardzo się już męczę

chucherko ja biore tylko magnez

Ankuś mam tak samo spokojnie . Ostatnio 2 dni czułam dośc intensywnie dzidziusia a wczoraj i dzisiaj nie czuje kompletnie nic.
A od kiedy te ruchy czujecie dokladnie? Ja mam 15 tydzien i jeszcze nic a nic :)
 
Kurde dołączam się do obolalych :-) plecy się odezwały...nawet wiem dlaczego, ponoć chodzę pochylona do przodu....muszę ogarnąć zmianę środka ciężkości bo nie widzę siebie z bólami pleców codziennie... :-|
Reniuszek mój ginekolog mówił mi trzy tygodnie temu, że zaczną się bóle pleców i żebym nie panikowała. Także kolejne uroki ciąży.
 
tak dusi mocno ,że nie moge czasem odkaszlnąć . Swędzi mnie w gardle ,że napędza tylko kaszel aż czasem nie umiem się opamiętać :( pije dzisiaj chyba 10 herbate z cytryna i imbirem bo na chwile łagodzi
Kurcze wiesz nie chce cie straszyć ale zrób może wyniki na krztusca. Przechodziłam przez to na początku roku....miesiąc z kaszlem później wpadłam na pomysł żeby zrobić wyniki i okazało się że mam :-( będąc w ciąży też jeszcze kaszlalam na początku. Oczywiście krztusiec nie szkodzi dzidziusiowi ale trzeba antybiotykiem wyleczyć jak coś. Ja bym na twoim miejscu poszła do lekarza i skonsultowala z taką możliwością.
 
Rossiczka ja też jutro do fryzjera po uwaga 9 miesiącach :p odrost mam na pół głowy i tez idę do nowej fryzjerki

Dziewczyny jak mam sobie poradzić z uporczywym kaszlem ? męcze się już 6 dni . W nocy spać nie mogę tak mnie dusi .
Mam jakieś psikadło do gardła ,tabletki do ssania i syrop prawoślazowy i wszystko na nic.. a jeszcze mam syrop z cebuli
też o dupę rozbić :( na prawdę bardzo się już męczę

chucherko ja biore tylko magnez

Ankuś mam tak samo spokojnie . Ostatnio 2 dni czułam dośc intensywnie dzidziusia a wczoraj i dzisiaj nie czuje kompletnie nic.
No właśnie ja też już zaczęłam czuć intensywnie i ta cisza mnie zmartwiła.
Ja ostatni raz u fryzjera byłam 5 miesięcy temu, masakra. Mam ochotę wycieniować, bo mam przyklapnięte i zniszczone końcówki.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kurcze wiesz nie chce cie straszyć ale zrób może wyniki na krztusca. Przechodziłam przez to na początku roku....miesiąc z kaszlem później wpadłam na pomysł żeby zrobić wyniki i okazało się że mam :-( będąc w ciąży też jeszcze kaszlalam na początku. Oczywiście krztusiec nie szkodzi dzidziusiowi ale trzeba antybiotykiem wyleczyć jak coś. Ja bym na twoim miejscu poszła do lekarza i skonsultowala z taką możliwością.
a z czego sie bada tego krztuśca z krwi ? czy jakiś wymaz z gardła ?
 
Do góry