reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

właśnie zobaczyłam, że mój post sprzed pół godziny wcięło więc piszę raz jeszcze. :)
@eklerkaa czekamy na wieści i kciuki zaciśnięte mocno
Ale żeście smaka narobiły z tymi pyzami, aż się szykuję żeby na kolację iść sobie kupić ;) mmm, pyzy z mięsem z zasmażką z cebulki i skwareczek :D
Obiad u mnie dziś bardziej kombinowany bo głowa mnie strasznie rozbolała, aż nie wytrzymałam wzięłam apap (dostałam na niego pozwolenie od 2 ginekologów w tych moich migrenowych bólach) i teraz powoli przechodzi na szczęście.
 
reklama
właśnie zobaczyłam, że mój post sprzed pół godziny wcięło więc piszę raz jeszcze. :)
@eklerkaa czekamy na wieści i kciuki zaciśnięte mocno
Ale żeście smaka narobiły z tymi pyzami, aż się szykuję żeby na kolację iść sobie kupić ;) mmm, pyzy z mięsem z zasmażką z cebulki i skwareczek :D
Obiad u mnie dziś bardziej kombinowany bo głowa mnie strasznie rozbolała, aż nie wytrzymałam wzięłam apap (dostałam na niego pozwolenie od 2 ginekologów w tych moich migrenowych bólach) i teraz powoli przechodzi na szczęście.
Bo apap to paracetamol pod inną handlową nazwą :-) więc nic dziwnego że masz zgodę :-)



Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dołączam do tych leniwych. Gdyby nie to że tego kurczaka z rożna chce to chyba bym z łóżka nie wyszła.
@doublemummy Mój mąż prawie od początku ciąży robi większość rzeczy w domu. Sprząta, wstawia pranie potem rozwiesza i składa. Odkurza. Ja czasem gotuje i jak się lepiej czuje to zmywarkę wstawię. Jakoś specjalnie nie mam wyrzutów sumienia. Może i jestem okropna [emoji14]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Ufff kochana kamień z serca :*
Trzymam kciuki ♀️ by to była mała królewna :-)
Też mam ten niemiły problem z zaparcia i i też zwykle wtedy jakąś plamka poleci :-(
Masz już jakiś patent na zaparcia?? Coś ci lekarz poradził???

Może ja wtrace, ja mam dość dobry sposób na zaparcia, pani doktor mi poleciła syrop laktuloza na nim pisze trzy razy dziennie po 15ml przed posiłkiem, ale ja biorę tylko rano i koło południa już jest zazwyczaj po sprawie. :-)
 
Bo apap to paracetamol pod inną handlową nazwą :-) więc nic dziwnego że masz zgodę :-)
Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Wolałam nic nie brać póki nie miałam pewności i kilka razy męczyłam się pół dnia. W ogóle nie byłam pewna czy zadziała bo przed ciążą paracetamol na mnie niezbyt działał i lekarz kiedyś powiedział, że tak niektórzy mają, że jednym działa paracetamol innym ibuprofen (który jak wiadomo w ciąży nie wskazany) i ja w tej 2 grupie jestem. Teraz nie jest idealnie ale jakoś daję radę funkcjonować, a to już coś ;)
 
Oj takie pyzy to tez bym zjadla..(chyba:p), bo czasem mi sie wydaje, ze mam na cos ochote, a jak poczuje zapach, to jednak stwierdzam, ze niekoniecznie :p
Mi dzisiaj po tych wizytowych emocjach tez jakos sennie..a obiad tez trzeba by zrobic..tu jest za goraco jak na mnie, dzisiaj wyszlam na miasto i tak mi sie w glowie zakrecilo i dzwignelo nagle wszystko, ze gdyby maz mnie nie zgarnal, to bym tam zostala na lawce gdzies ;)
 
@Rossiczka, ja kupowałam ostatnio w Kauflandzie pyzy Prostych Historii. Całkiem przystępny skład i w smaku dobre. Tylko tam ich było ja wiem... 10 albo 12.... To tak na 2 osoby jak rozdzieliłam to nie pojadłam xD Ja bym całą taką paczkę wsunęła sama :D

@blair_90, u mnie mąż tak samo zasuwa. Też nie ma ze mną lekko. Pranie tylko zostawiam dla siebie, bo jak On mi powiesi to wszystko potem jest pogniecione :/ Ł. wiesza tylko ciężkie rzeczy jak pościel, zasłony itp. No i kurze też są moje, bo On nie lubi. A tak śmieci, łazienka, sprzątanie królikowi, kuchnia, podłogi, obiady w weekend i czasem w tygodniu jak mnie boli tak jak dziś np. to już Jego broszka. Zmywarką też się dzielimy. Jak komu wypadnie tak naprawdę :)

Ziemniaki się gotują, pranie rozwieszone. Teraz jeszcze trochę przysiąść nad rachunkami... Kurde, stresuje mnie ten egzamin, chociaż i tak wiem że zdam :/ Głupie hormony.
 
Dziewczyny, jeszcze apropo mojego dzisiejszego usg, zaluje, ze nie zapytalam, czy widoczna jest ta kosc nosowa, bo przeciez w ramach zwykleg usg moglby mi to powiedziec..ale jakby jej nie widzial, to mam nadzieje, ze cos by wspomnial, jak myslicie?
 
reklama
@Brzuchatka2017 na pewno powiedziałby Ci jakby było coś nie tak. Nie martw się wkrótce w Pl pójdziesz i będziesz wszystko wiedziała i dopytasz o wszystko.

@eklerkaa pewnie założą Ci na dobę ten dopler chyba tak się nazywa do pomiaru pracy serca. Kciuki za Was.

Jak ja Wam zazdroszczę ochoty na jedzenie. Ja nie wiem co bym zjadła co rusze to blee. Gotuję bo trzeba ale jeść tego nie jem. Dziś kupiłam truskawki obiecałam dziecku jutro ciasto i jak zaczęłam oglądać przepisy i zdjęcia to mnie zemdliło nawet mysleć nie mogę o truskawkach :(
 
Do góry