reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Co do wkurzania - to mam tak samo. Nie trzeba duzo. Mała pierdola a ja już jestem zdenerwowana.

Dziewczyny, a jakie jest Wasze zdanie na temat zrobienia sobie hybrydy na paznokciach? Bo slyszalam rozne opinie.
 
reklama
Co do wkurzania - to mam tak samo. Nie trzeba duzo. Mała pierdola a ja już jestem zdenerwowana.

Dziewczyny, a jakie jest Wasze zdanie na temat zrobienia sobie hybrydy na paznokciach? Bo slyszalam rozne opinie.
Hybrydy można robić. Mamaginekolog też sama sobie robiła w ciąży i pisała że całkowicie bezpieczna jest.
 
Co do wkurzania - to mam tak samo. Nie trzeba duzo. Mała pierdola a ja już jestem zdenerwowana.

Dziewczyny, a jakie jest Wasze zdanie na temat zrobienia sobie hybrydy na paznokciach? Bo slyszalam rozne opinie.
Jeśli chodzi o hybryde to ja cały czas mam. Zdejmuje się chyba do porodu więc wtedy się pozbęde [emoji4]
W przyszłym tygodniu idę się w końcu uformować bo mam.juz milion siwych włosów.

A co do snów to mi się śniło, że mykam bardzo ale to bardzo brudna toaletę. Cały kibelek czyszcilam [emoji23][emoji23][emoji23][emoji90][emoji90][emoji90]

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Co do wkurzania - to mam tak samo. Nie trzeba duzo. Mała pierdola a ja już jestem zdenerwowana.

Dziewczyny, a jakie jest Wasze zdanie na temat zrobienia sobie hybrydy na paznokciach? Bo slyszalam rozne opinie.
Lenka ja robię sobie sama i będę robiła całą ciąże. Jeśli o mnie to ja i do porodu poszłabym " w paznokciach" bo bez tego jakaś naga się czuję, ale cóż do porodu golizna wskazana:).
 
Kurcze a mnie wzięło na botwinke, właśnie robię.
Do fryzjera też idę za tydzień. Co mi się z włosami porobiło to kosmos. Przesuszaja się bardzo bardzo zaczęły się kręcić i problem z układaniem :-( i lwychodzi na to że znów trzeba będzie sporo ściąć....

Orientujecie się czy na saunę ozonowa na włosy można chodzić??
 
Zaczęłam sprzątać łazienkę i tak mnie zaczął boleć dół kręgosłupa (jak przy okresie), że odpoczywam chwilkę.
Obiad na dziś mam jeszcze z wczoraj, chciałam zrobić szarlotkę ale Mąż dziś późno wraca, więc przełożę to chyba na jutro, żeby była jak najświeższa :)
Ja hybrydy mam cały czas, zdejmę do porodu.
No to pogadam z moja kosmetyczka o tym wosku następnym razem :)
 
Ej dziewczyny które mają już dzieciaczki. Co kupujecie na dzien dziecka? Bo mnie olsnilo ze to już jutro. Mój Bartek to by się najbardziej uradowal z lego no ale litości, tyle tego już ma że cały pokój zastawiony. Policja, straż, statki kosmiczne, samoloty, samochody wyścigowe, jenyyy...
Super sa takie rzepy "klocki"
Ja rowerek biegowy kupiłam
 
reklama
Dziewczyny trzymam za wszystkie kciuki, za mnie też proszę . Strasznie się boję....

Dzisiaj gości mam, więc zajrzę dopiero wieczorem by powiedzieć co i jak

Buziaki

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry