reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej dziewczyny!
Powodzenia na wizytach trzymam kciuki!!

Mam głupie pytanie... Haha jak się ubieracie do ginekologa, żeby było wam wygodnie podczas badań itp?

Co do knedli to Kocham!!!!!!
Też za mną chodzą już dłuższy czas ale ze śliwkami :-)
W wysowej Zdrój u mojej babci jest restauracja gdzie chyba podają najlepsze knedle że śliwkami....omaszczane masłem bułka tarta i miodem...... Poezja!!!
ja ubieram legginsy i tunike
 
reklama
No właśnie ja też Haha ale ostatnio jak miałam przez brzuch to leżałam w powinietej kiecce z przykrytym papierem dołem.
Chyba muszę się przejść po sklepach bo już na poważnie nie mam ubrań!
Niby przytyłam tylko 3kg a wszystko poszło w odstawke.
Polecacie jakieś sklepy z ciuchami??
polecam c&a i h&m jesli szukasz typowo ciążowych ubrań
 
Nie wiem czy kojarzycie mamaginekolog ale to ginekolog która prowadzi bloga itp. Była w ciąży coś koło 22tyg i jeszcze w piątek oglądałam jej snapy i była taka szczęśliwa. Dziś patrzę a napisała, że straciła synka....tak mi się smutno zrobiło. Poplakalam się
Niby obca kobieta ale jakoś bardzo mnie to ruszyło. [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17]

m3sx3e3k25iia4nv.png
O kurcze...ja ja czasem czytalam, kolezanka mi polecila jej bloga, ale ostatnio nie zagladalam..:( Straszna taka wiadomosc, ale takie cos naprawde zdarza sie rzadko..nie mozemy sie przez to nakrecac, ale bardzo dziewczynie wspolczuje:(((

Widze blair_90, ze my idziemy łeb w łeb, też mam co do dnia ten sam wiek ciaży, co Ty :)
Widac juz brzuszek u Ciebie? Moze rzeczywiscie przyjdzie do nas Dzieciatko 24.12;) Kiedy masz prenatalne?
 
Ostatnia edycja:
Dzięki!
Mam nadzieję, że coś znajdę dla siebie.
Jestem od rana zdolowana, bo okrutnie utyly mi biodra i uda :-( porażka.
Już się rozglądam za fit przepisami.
No i oczywiście koniec że słodyczami a przede wszystkim lodami.....
Straszne to to.

U mnie duszno pochmurno i pada deszcz :-/
 
Dziewczyny od zawsze mam alergię na słońce. Może brzmi to śmiesznie, ale tak jest. Tylko trochę promieni i od razu taka jakby wysypka i swędzenie. Ale teraz w ciąży to przechodzi samo siebie. Dziś ze dwie godziny na słońcu i teraz tak swędzi, ze mało skóry nie zedrę ż ramion! Masakra jakaś!
Dobry kremik z filtrem, najepiej mmineralny.
Ja ostatnio dorwalam promocje 50 SPF z Biodermy w Aptece internetowej Melissa, za 19,90!
 
reklama
Hej dziewczyny!
Powodzenia na wizytach trzymam kciuki!!

Mam głupie pytanie... Haha jak się ubieracie do ginekologa, żeby było wam wygodnie podczas badań itp?

Co do knedli to Kocham!!!!!!
Też za mną chodzą już dłuższy czas ale ze śliwkami :-)
W wysowej Zdrój u mojej babci jest restauracja gdzie chyba podają najlepsze knedle że śliwkami....omaszczane masłem bułka tarta i miodem...... Poezja!!!
Zdecydowanie najepiej luzna, rozkloszowana kiecka do kolan, wystarczy zdjac majtki i ja potem tylko podwinac, a nie swieci sie tylkiem :)
 
Do góry