reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Czyli juz prenatalne zrobisz?
Wlasnie, mnie tez pytano o nastepne usg, ja pojde juz u nas w Polsce, jak wroce to bedzie koncowka 12 tyg, wiec akurat na prenatalne:)
Nie, w sumie to nie wiem, nawet nie pytałam ginekolog o prenatalne, jak byłam na wizycie to z tego przejęcia o nic nie zapytałam i sama nie wiem, ale z tego co wiem to moja lekarka ma taki zaje....ty sprzęt, że chyba prenatalne tez robi. Koniecznie zapytam na następnej wizycie ;-)
 
Dziewczyny poradzcie, 21 maja jestem chrzestna dziewusi malutkiej przekochanej ufff cudnej i wgl no i jutro jade kupic Jej ubranko do chrztu...nie wiem jak mam ją ubrać, pogoda jest zupełnie inna niż każdego roku o tej porze, ale może 21 będzie ładna jednak gwarancji nie mam... kupic sukieneczkę na długi rekaw, jakąś czapulke taka ażurową czy jak to się nazywa i cieply sweterek i płaszczyk? A buciki baletki czy cieplejsze??? Doswiadczone mamy pomóżcie :/
Ja mam wtedy komunię syna, w niedzielę jade na jakiś zakupy, ale myślałam o sukience na krótki rękaw i jakiś żakiet. Co kupie to zobaczymy, może wrócę z kombinezonem :p
 
Ja bylam w 8 tyg, gdy zaczęłam plamić. Po kilku telefonach do położnej, jej przełożonego i do GP łaskawie zapisali mnie na usg na tydzień później. W między czasie kazali mi brać paracetamol do 8! tabletek dziennie. Chyba zalezy od dobrej woli lekarzy.

Witamy wsrod nas [emoji11]. Na kiedy masz termin?
Ja mam termin na 28/12/17.

W ogole nie musisz dzwonić do położnej ani lekarza, możesz bezpośrednio zadzwonić do Early Pregnancy Unit. Nie potrzebujesz skierowania.

Dzięki wielkie za miłe powitanie dziewczyny.
 
Ja z tych emocji to zapomnialam nowe mamy przywitac! Fajnie ze do nas dolaczylyscie, tutaj naprawde sa super dziewczyny, na ktore zawsze mozna liczyc, doradza, wesprza i wysluchaja :)

Ja tutaj w takim butkiku fajna kiecke wczoraj widzialam, taka luzna, asymetryczna, pomiesci nawet wiekszy brzuszek, bo jest regulowana i tak mysle, ze chyba po nia jednak wrócę ;)

Dziewczyny ja to mam teraz stresa, zeby w pracy powiedziec, a musze dac znac przed powrotem, bo grafik musze mieć na max 8h w ciazy, a wczesniej więcej chodzilam..wroce z bezplatnego z bebechem to zadowoleni nie beda, ale nie chce isc na L4 odrazu, jak nie bedzie potrzeby, ile bede mogla, to pochodzę.
 
reklama
Dziewczyny poradzcie, 21 maja jestem chrzestna dziewusi malutkiej przekochanej ufff cudnej i wgl no i jutro jade kupic Jej ubranko do chrztu...nie wiem jak mam ją ubrać, pogoda jest zupełnie inna niż każdego roku o tej porze, ale może 21 będzie ładna jednak gwarancji nie mam... kupic sukieneczkę na długi rekaw, jakąś czapulke taka ażurową czy jak to się nazywa i cieply sweterek i płaszczyk? A buciki baletki czy cieplejsze??? Doswiadczone mamy pomóżcie :/
Myślę że sukienka z długim rękawkiem i do tego jakąś czapunia i płaszczyk nie za gruby bo sweterek może być za cienki i jakieś buciki tylko może nie baletki tylko jakieś takie pełne na pasek są nieraz takie fajne :) i myślę że będzie git

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry