reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Propozycja moderatorów jak dla mnie odpowiednia [emoji6] @M@gda i @Millo jeśli tylko będą chciały to byłoby super [emoji6].
Wątek zamknięty na zdjęcia z twarzami i bardziej intymne sprawy na pewno nam się przyda, ale też nie jestem za całkowitym zamknięciem forum [emoji6]. Sama też podczytywałam kilka wątków z doskoku gdy przygotowywałam się do starań [emoji6] i jakoś tak dzięki temu wiedziałam na co się nastawiać psychicznie [emoji16]. Ale kto wie, może utworzenie osobnego wątku zamkniętego sprawi, że samoistnie się wszystkie rozmowy tam przeniosą [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Bedziemy mogły ustawić wątek z naszmi zdjeciami.
Ale też z np zdjęciami maluszków jak się urodzą :)
 
reklama
@dor_ka @kosa1212 ja polecam jednak konsultację z internistą [emoji6] ! To samo usłyszałam od ginekologa gdy byłam przeziębiona. Mi pomogła herbata z imbirem zanim zdążyłam się skonsultować, ale sama nie brałabym żadnych leków. Zwłaszcza, że zapalenie pęcherza czy angina to coś poważniejszego niż katar. I kontrolujcie temperaturę ciała. Gdy osiągnie 38 trzeba już zacząć zbijać.
Przed ciążą jak mi się zdarzało przeziębić pęcherz to zawsze obkładałam się termoforami - na brzuch i na plecy. Ale chyba w ciąży nie wolno..

Życzę miłego dnia wszystkim [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja łykałam furagine, ale w ciąży nie można raczej, albo przynajmniej nie w takiej dawce.
 
Ja bralam monural. Jedna saszetka przed snem i rano po klopocie. W pierwszej ciąży i drugiej. Nie zaszkodzilo

m3sx3e3kt8upoqjd.png
na samym początku ciąży brałas?

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny bo zawalilam wczoraj na wizycie i nie spytałam. Na USG wyszedł mi jakiś pęcherzyk w lewym jajniku możliwe że to jakieś pozostałości po owulacji, czy powinnam się martwić? Myślę że gdyby groziłaby mi eksplozja jajnika to by mi powiedział, nie mniej jednak to lewy jajnik a jeżeli mam bóle to zawsze po lewej stronie...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry