reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Propozycja moderatorów jak dla mnie odpowiednia [emoji6] @M@gda i @Millo jeśli tylko będą chciały to byłoby super [emoji6].
Wątek zamknięty na zdjęcia z twarzami i bardziej intymne sprawy na pewno nam się przyda, ale też nie jestem za całkowitym zamknięciem forum [emoji6]. Sama też podczytywałam kilka wątków z doskoku gdy przygotowywałam się do starań [emoji6] i jakoś tak dzięki temu wiedziałam na co się nastawiać psychicznie [emoji16]. Ale kto wie, może utworzenie osobnego wątku zamkniętego sprawi, że samoistnie się wszystkie rozmowy tam przeniosą [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Propozycje moderatorek najlepsze:) dziewczyny wstalam z chorym gardłem. Nie mogę mówić. Ból okropny. Mam skłonności do angin więc pewnie mnie dopadlo. Pytanie co brać albo czym plukac bo ból okropny

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moim zdaniem też będzie dobrze jak będzie osobny wątek prywatny :) a tutaj takie luźne tematy, żeby każdy mógł podejrzeć, bo jest na pewno więcej czytających niż udzielających się :D i myślę, że nie możemy sobie zamykać całego tematu, bo wtedy nikt by już nie mógł dołączyć, a to forum publiczne :)
 
Propozycje moderatorek najlepsze:) dziewczyny wstalam z chorym gardłem. Nie mogę mówić. Ból okropny. Mam skłonności do angin więc pewnie mnie dopadlo. Pytanie co brać albo czym plukac bo ból okropny

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Na mnie bardzo dobrze działa czystek. Pomógł mi jak złapałam zapalenie icha i zaczęło przechodzić na gardło. Jak nie chcesz pić to możesz płukać :) Ja piłam, bo nie znalazłam żadnych przeciwskazań.
 
Na mnie bardzo dobrze działa czystek. Pomógł mi jak złapałam zapalenie icha i zaczęło przechodzić na gardło. Jak nie chcesz pić to możesz płukać :) Ja piłam, bo nie znalazłam żadnych przeciwskazań.
Muszę spróbować. Już plukalam wodą z solą, cytryną itd i nic więc może on pomoże [emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety nie znam jeszcze dobrze osób piszących na forum, ale jestem jak najbardziej za :)
Uważam, że nie ma co zamykać całego wątku, ja z uwagi na termin pomiędzy miesiącami, podczytuje też listopadowki. :)

Dziś wstałam i mam lot na świeżą bułkę z dżemem. Szkoda, że nie mam ani bułki ani dżemu :D

Dziś w pracy do 18, ehhhhh
 
A mnie dopadły te mdłości. Trzeci dzień czuje się jak na potwornym kacu. Jak przekraczam próg kuchni to od razu ląduje w łazience. Więc niestety (i stety :D) muszę być obsługiwana, a sama leżę i dogorywam.
 
reklama
dziewczyny, pomóżcie jak sobie radzić z zapaleniem pecherza? czy brać vitabutin albo urinal. Juz powoli wariuje...:(

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam często zapalenie pęcherza, teraz zażywam naturalny sok z żurawiny, kupiłam bvutelkę (1l) w aptece za 25 zł i łykam po 20ml rano i wieczorem na wzmocnienie, na razie jest ok, i kobiety w ciąży mogą bez problemu naturalny sok pić bo jest bezpieczny ;)
@M@gda i @Millo na administratorów! :) jestem za!
Jeśli chodzi o prywatny wątek to my na czerwcówkach 08 też mieliśmy zamknięty ale już później jak już dużo nas było, można było właśnie pisać o wszystkich problemach, nie tylko ciążowych, całkiem spoko ;)
ja już kiszę w robocie, nie moge się doczekac wizyty czwartkowej, odliczam jak walnięta, ale też coraz większy stres .... trzymam kciuki za wizytujące dzisiaj!!!!
Miłego dnia!
 
Do góry