reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja wyczailam ze po prostu nie mogę być głodna bo wtedy mnie mdli. W trakcie posiłku nadal przez chwile jeszcze mnie mdli ale później przechodzi i tak do kolejnego glodu ;) Moj mąż kochany przed wyjsciem do pracy zostawia mi na nocnej szafce kanapke i herbatę także nie zdążę zgodniec po otwarciu oczu ;) Niestety lykam eutyrox wiec muszę chwilę odczekać.
Ja tak samo - nie mogę być głodna i też biorę euthyrox...

7v8rflw1jd7z9oat.png
 
Hej ! Wrocilam od ogolnego!

Jutro mam badania krwi. Dostalam rowniez numer do community midwives. Lekarz kazal mi zadzwonic I powiedziec, ze jestem ustawiona w systemie jako priorytet (specjalna haha) ze wzgledu na historie medyczna. Dzieki temu bede miec czesciej powtarzane badania I wiecej razu usg niz standardowe 2, ale takze zobacze polozna szybciej niz to zwykle bywa :)

Jestem spokojniejsza :)
 
Hej ! Wrocilam od ogolnego!

Jutro mam badania krwi. Dostalam rowniez numer do community midwives. Lekarz kazal mi zadzwonic I powiedziec, ze jestem ustawiona w systemie jako priorytet (specjalna haha) ze wzgledu na historie medyczna. Dzieki temu bede miec czesciej powtarzane badania I wiecej razu usg niz standardowe 2, ale takze zobacze polozna szybciej niz to zwykle bywa :)

Jestem spokojniejsza :)
No i super ;-)
Ja śpię na lewym i prawym boku, czasem na brzuchu i na wznak :p
 
cześć babeczki,

ja też będę chodziła prywatnie. Mam fajnego lekarza, któremu ufam i wiem, że jestem w dobrych rękach. Wizyta u mnie to miesięcznie 270 zł (wizyta + usg), w drugiej połowie ciąży 370 zł. Wiem, że to dużo, ale spokój i komfort ważniejszy. Oszczędzę na innych rzeczach najwyżej.

Ankuś dbaj o siebie i cieszę się, że wpadłaś na swojego lekarza.
Mandy33 zaciskam kciuki aby wszystko było dobrze.
Asiula piękna fotka

Ogólnie jako, że to moja trzecia ciąża to inaczej ją odczuwam. Nie mam mdłości, mam dużo energii, nie jestem śpiąca, nic mi nie jest. Z chłopcami miałam takiego żółwia, nic mi się nie chciało, spałabym tylko i nic nie robiła. Teraz tylko mnie wypryszczyło strasznie.
 
reklama
Tak się zastanawiam czy nie przyspieszyć wizyty Byłam tydzień temu był pęcherzyk i ciałko żółte Czy przez tydzień mogło cos się zmienić ?

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry