reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
ooo widzisz. Ale śmieszki z tym kalendarzem. Ja jestem wierzącą osobą wiec dla mnie takie kalendarze to głupotki, ale posmiać się zawsze można ;)
Ja tez jestem wierzącą, ale to nie znaczy, ze nie można się pośmiać z kalendarza. Myślę, że nikt nie bierze go poważnie jest o wiele więcej czynników wpływających na płeć dziecka niż wiek matki i miesiąc zapłodnienia. To nam dokładnie tyle samo mówi co pryszcz na policzku, zachcianki na słodkie lub ostre, albo nasikanie na nasionko :D
 
Ja tym razem już chcę tylko donosić ciążę i urodzić zdrowe dzieciątko, a jakiej będzie płci to już mnie najmniej interesuje :)
Każda z nas chce tego samego co nie znaczy, ze przez pytania innych i podejrzenia innych płeć nam chodzi po głowie :) Ja mówiłam, że mi wszystko jedno bo juz mam parkę, zawsze byłam bardziej za dziewczynkami ale logistycznie łatwiej by mi było gdyby był chłopczyk
 
Ja tez jestem wierzącą, ale to nie znaczy, ze nie można się pośmiać z kalendarza. Myślę, że nikt nie bierze go poważnie jest o wiele więcej czynników wpływających na płeć dziecka niż wiek matki i miesiąc zapłodnienia. To nam dokładnie tyle samo mówi co pryszcz na policzku, zachcianki na słodkie lub ostre, albo nasikanie na nasionko :D
A czytałyście jakie "warunki" muszą być spełnione, żeby zioła ojca Sroki działały? ;)
 
reklama
"Jeśli partner współodczuwa ciążę, przejmuje się, angażuje i... tyje, a objętość jego pasa jest wprost proporcjonalna do twojego to znak, że urodzi się dziewczynka." ::D
 
Do góry