reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
1491811788-aaaaaa.jpeg
jest mały kropek. Pani mówi że widzi gdzieś malutki zarodek a ja jej wierzę na słowo. Na następnej wizycie serduszko. Ponoć 6 tydzień. Wszystko ok

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
Slicznosci! Gratulacje!!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurcze u mnie nie ma widać zarodka [emoji22] jest pecherzyk, ładny ale pusty... mam czekać na kolejną wizytę...
Dostałam duphaston i milion suplementów... i skierowanie na badania...

@iwilleatyou a jaki Ty masz dokładnie dzień ciąży? Bo mój pecherzyk wygląda identycznie jak Twój.

 img]
 
Kurcze u mnie nie ma widać zarodka [emoji22] jest pecherzyk, ładny ale pusty... mam czekać na kolejną wizytę...
Dostałam duphaston i milion suplementów... i skierowanie na badania...

@iwilleatyou a jaki Ty masz dokładnie dzień ciąży? Bo mój pecherzyk wygląda identycznie jak Twój.

 img]
Może jest jeszcze za wcześnie?? Albo sprzęt nie jest aż tak mocny. To jeszcze o niczym nie przesądza. Takich przypadków to już dużo od koleżanek słyszałam i zawsze na następnej wizycie było wszystko w porządku u Ciebie napewno też tak będzie. Głowa do góry [emoji8][emoji8][emoji8]
 
Kurcze u mnie nie ma widać zarodka [emoji22] jest pecherzyk, ładny ale pusty... mam czekać na kolejną wizytę...
Dostałam duphaston i milion suplementów... i skierowanie na badania...

@iwilleatyou a jaki Ty masz dokładnie dzień ciąży? Bo mój pecherzyk wygląda identycznie jak Twój.

 img]
Na USG 5t 4 d . Napewno jeszcze za wcześnie i wszyatjo będzie widać na następnej wizycie :) ja u siebie niewiele widzę ale ona ponoć widziała. Pewnie wina USG nie zamartwiaj sie

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Asiula24 teraz masz 5t4d to bardzo wcześnie, jeszcze może nie być zarodka. Pewnie za 2tyg masz następną wizytę co? Nie przejmuj się, łykaj duphaston, suplementy i bądź dobrej myśli.
Chociaż wiem , że się denerwujesz :*
 
Asiu, to zupełnie normalne. W tym tyg ciąży nie zobaczysz nic innego. Ja miałam to samo. Każdej z nas się spieszy na wizytę, a każdy doradza czekać do 7-8 tygodnia. A Twoja ciąża jest młodziutka. Za to następnym razem już będzie wszystko widać. Mój gin zawsze się śmieje, że dziewczyny w 5-6 tyg ciąży już by najchętniej zarodek chciały oglądać.

@iwilleatyou super, już następnym razem będzie widać zarodek w pełni
 
Asiu, to zupełnie normalne. W tym tyg ciąży nie zobaczysz nic innego. Ja miałam to samo. Każdej z nas się spieszy na wizytę, a każdy doradza czekać do 7-8 tygodnia. A Twoja ciąża jest młodziutka. Za to następnym razem już będzie wszystko widać. Mój gin zawsze się śmieje, że dziewczyny w 5-6 tyg ciąży już by najchętniej zarodek chciały oglądać.

@iwilleatyou super, już następnym razem będzie widać zarodek w pełni
Ona zmierzyła jakoś zarodek i mial 2 milimetry więc naprawdę tyci tyci

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry