reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ale tu zwierzakowo dzisiaj:))
Moi rodzice maja podobnego do maltanczyka Lhasa apso jakis:p

Zdrowka dla Waszych facetow!:)niech szybko z tego wychodza a Ty zapobiegawczo wit c bierzcie!

Ja szyje na maszynie:)Nauczylam sie przy 1 synku i teraz dzialalnosc zalozylam :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
To jest bardzo dobry fach w ręku [emoji106][emoji106][emoji106]szycie zawsze będzie dobrą pracą.
 
reklama
A co do kotełkow to to jest mój przystojniak pocieszacz
1491558141-aaaaaa.jpeg


Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie na początku (ok 4 tyg) ciągło trochę podbrzusze. Czułam je. Ale od ponad tygodnia ja osobiście już nie czuję nic jeśli chodzi o brzuch. Faktycznie takie bóle na początku są normalne, ale rozumiem Twój niepokój. Musisz być tym razem dobrej myśli.
 
A ja nie mam żadnego zwierzaka :( chcieliśmy psa i nawet mieliśmy już zaklepane na czerwiec (małego yorka) ale niestety 3 ciąża komplikuje sprawę. Mamy małe mieszkanko i chyba podarujemy sobie wzięcie pieska :(

oar83e3kyqqk010i.png
 
reklama
Do góry