reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny, a macie już jakiegoś swojego ginekologa? Bo ja dopiero będę sprawdzać. Wczoraj miałam wizytę u jednego co miał dobre opinie ale się trochę spóźniłam i mnie nie przyjął... Dzisiaj idę do innego. Sprawdzam opinie w necie ale to i tak zazwyczaj sprawa indywidualna.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Katie tylko ze to nie jest cien:)tylko normalna slaba kreseczka hihi

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Też się z tym zgadzam

img
 
Wraca na święta, ale po świętach jedzie znowu na miesiąc. Praktycznie jestem cały czas sama ale już się przyzwyczaiłam [emoji4]
A gdzie Twój mąż pracuje?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój w Anglii do listopada. Ma przyjechać w czerwcu lub lipcu, oby. Marzy mi się żeby był ze mną na prenatalnych. Ciężko i przykro jest to wszystko przechodzić samej...

0d1ycsqvyoi9w9m1.png
 
Dziewczyny a nie korci was żeby jechać do mężów??? Ja z Moim na takim rozstaniu rok wytrzymałam i po roku ściągał Mnie do siebie. Nie powiem na początku było Mi ciężko raz, że język i rodzina dalek. Ale wszystko jest do zniesienia

img
 
Ło bońciu, aleście się naprodukowaly.
Ja zrobilam dzisiaj 2 sikance i widzialam po 2 kreski. Dzieki dziewczyny za podtrzymywanie na duchu! Pojechalam na bete rano, wieczorem beda wyniki. Odezwe sie wieczorem i powiem co i jak.

Ale po tych sikańcach chyba bedzie ok!

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Odkopałam się :)
Jest fajna aplikacja pregnancy+, która dokładnie pokazuje w którym tygodniu się jest. Ciążę się liczy tak jak urodziny. Kończymy 33 lata, ale przez kolejny rok mówimy, że mamy 33. Tak samo z ciąża. 5t4d to cały czas 5 tydzień. Tyle, że skończony. Aplikacje typu moja ciąża pokazują rozpoczęty tydzień, czyli w tym wypadku 6,ale ginekolodzy będą mówić, że to 5 tydzień (liczą te skończone). Choć nie da się ukryć, że oba wyliczenia mówią prawdę, bo skończony 5 tydzień, to przecież rozpoczęty 6. Jednak lekarze określają wiek ciąży tymi ukończonmi :)

Dziś czuję się wyjątkowo dobrze. To chyba pierwszy taki dzień odkąd wiem, że jestem w ciąży :) miło
 
reklama
Jak tak ie rano chwalilyscie testami to i ja sie pochwały swoimi. Wczoraj sie obkupilam w.rozna to i rano.2 zrobilam

1491390902-aaaaaa.jpeg


Wg moich obliczen ok 4tyg. I termin na ok 13/14 grudnia byl. Ale to musi jeszcze dokladnie lekarz potwierdzic bo nie jestem 100 pewna jak po ivf wie ciazy i termin porodu sie liczy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry