reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Temperatura zawsze jest podwyższona po owulacji, często dopiero w dniu miesiączki spada, więc to nie jest wyznacznik. Dopiero jak po terminie miesiączki będzie się trzymała to jest to objaw ciąży.
Nigdy nie mam tak wysokiej temperatury w drugiej fazie a teraz mam 37.5
 
Ja też miałam dokładnie taką temperaturę :) Mierzyłam 3 dni przed spodziewaną miesiączką, bo bardzo źle się czułam i to był jeden z objawów ciąży :) Mam pytanie dziewczyny, ćwiczycie coś? ;) Macie może jakieś fajne ćwiczenia, które pomogą przygotować ciało do porodu? Ja ćwiczę jogę i jakieś drobne zestawy ćwiczeń dla ciężarnych z youtube.
 
Mi też lekarz powiedział, że na kolejnej wizycie zakładamy kartę. U mnie będzie to 8 tydzień, choć wizyta miała być tydzień wcześniej i też karta by była. No ale święta wszystko przesunęły..
 
U mnie na pierwszej wizycie w 4 tyg założyli mi kartę ciąży. Ale moze przy ivf sa inne zwyczaje. A ja jutro zaczynam 5 tydzień [emoji7]
 
Ja idę w piątek do lekarza,ale kartę ciąży powiedział ze założy mi w 7 tyg jak będzie wszystko ok.Żadnego zaświadczenia mi nie dał tylko L4,które mam 100 % płatne.
 
reklama
Do góry