reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A propos zmęczenia. Właśnie się obudziłam z popołudniowej drzemki [emoji1][emoji1][emoji1]teraz za to w brzuszku burczy. @Ankuś mnie też co rano męczy ten nochal zapchany, ale w ciągu dnia jest dobrze. Ale w nocy zaczęłam chrapać, co u Mnie jest rzadkością

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też ciągle bym spała, a jeszcze pracuję... Rozważam czy nie powiedzieć przełożonej wcześniej niz przed wizytą serduszkowa bo właśnie odmówila mi urlopu który chciałam wziąć z uwagi na tą wizytę właśnie... W dodatku jak powiem to będę pracować 4 godziny dziennie bo więcej nie można w ciąży przed kompem :)

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
O A ja też ciągle śpiąca, ledwo na oczy patrzę... A jakoś w pracy trzeba wysiedzieć... Wczoraj na filmie zasnęłam i mój facet był zły bo go nagrał i specjalnie czekał z tym filmem żebyśmy razem obejżeli... A przecież zaraz po przyjściu z pracy też na godzinkę musiałam się zdrzemnąć [emoji53]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry