reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
To chyba musi świadczyć o tym, że dobry z niego lekarz. Do Mojego muszę dwa tygodnie czekać. Ale w zeszłym tygodniu jak zasłabłam w pracy to szybko poleciałam do niego i kazał Mi na drugi dzień rano przyjść jeszcze przed otwarciem


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja szefowa przeszła dzisiaj samą siebie. Robi jakieś awantury. Stresuje nas. Cos kombinuje i wymyśla. Krzyczy cały dzień. Pretensje ma do nas (pracowników), że nasz ZUS dużo kosztuje.... IDE na zwolnienie najszybciej jak to będzie mozliwe

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Pewnie, nie czekaj. Co się będziesz męczyć z głupią babą.
 
Mam do Was pytanie. Czy jak zdrowie wam oczywiście pozwoli to planujecie jakieś ćwiczenia po 12 tygodniu ? Jak tak to jakie? Bo może uznacie to za płytkie myślenie ale ja naprawdę nie chce przytyć do 100 kilo . Oczywiście zdrowie maluszka najważniejsze i jak będą jakieś problemy to będę siedzieć na tyłku i tyć ile będę musiała....
 
Mam do Was pytanie. Czy jak zdrowie wam oczywiście pozwoli to planujecie jakieś ćwiczenia po 12 tygodniu ? Jak tak to jakie? Bo może uznacie to za płytkie myślenie ale ja naprawdę nie chce przytyć do 100 kilo . Oczywiście zdrowie maluszka najważniejsze i jak będą jakieś problemy to będę siedzieć na tyłku i tyć ile będę musiała....
Ja nie planuje ćwiczyć. Jak ja teraz tak się czuję to co to będzie z brzuchem. Spacery tak i to tyle :)
 
U Mnie Mój lekarz ponoć musi Mi to na następnej wizycie wypełnić i muszę złożyć to szefostwu. Ale Ja mieszkam w niemczech

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Dostałam takie zaświadczenie że ,,stwierdza się ciąże bla bla bla...,, do L4 się dołącza żeby 100% płatne było. Tak mi gin powiedział

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Do 6tyg zwolnienie i tak jest 100% płatne. A potem płaci kasa chorych. Jak mój mąż chorował na plecy i był 4 miesiące na zwolnieniu to po 6tyg kasa chorych płaciła Mu 80% z normalnego wynagrodzenia. Ale jak to tutaj z ciąża jest czy cały czas płacą 100% czy potem też ileś tam Mniej to się przekonam @Antonia2016

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry