reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

I ja po ivf, czekam na pierwsza bete, ale mam takie wielkie nadzieje.
Jakbyś była zainteresowana są jeszcze fora "kto po in vitro" i "ciężaróweczki po in vitro" jeśli miałabyś jakieś pytania pod tym kątem - tam możesz pytać.

Co do skurczy - bierzesz nospe? Zapobiega skurczom mięśni gładkich i polecana jest po ivf. Ja biorę, pomimo, że lekarz nie kazał, ale mam delikatne skurcze i chcę ich uniknąć. Jeśli nie chcesz nic brać na własną rękę skonsultuj się z lekarzem na następnej wizycie.
No wlasnie poki co nie bralam nospy wogole... ale tez czytalam zeby brac. Ja niestety na lekarza musze czekac 2-3 tygodnie bo mieszkam w Uk. W klinice invitro ustapili wizyte pierwsza na 18 kwietnia. A lekarz polski na urlopie:) Dzieki za podpowiedz skocze na te fora:)
 
reklama
Oska gratulacje bety:)) jaki duzy mialas przyrost?ile procent?:)

Karolcia dziekuje ze pytasz!Dzis troche lepiej choc cala noc mialam sny o tym splaszczonym pecherzyku.Biore dupka i mam nadzieje ze moja fasolinka dzielnie walczy!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry