reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny, czy was tez tak boli podbrzusze? A dokładnie jedna strona? Mnie np prawa... nie wiem jeszcze czy się udało ale w środę zrobię betę, będzie to dzień przed planowana miesiączka. Hmm zastanawia mnie to bo raczej brzuch przed miesiączka mnie tak nie bolał.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, czy was tez tak boli podbrzusze? A dokładnie jedna strona? Mnie np prawa... nie wiem jeszcze czy się udało ale w środę zrobię betę, będzie to dzień przed planowana miesiączka. Hmm zastanawia mnie to bo raczej brzuch przed miesiączka mnie tak nie bolał.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Możliwe, że to zagnieżdżanie. Mnie jednego dnia tak bolało, że chodzić nie mogłam. Było to trzy dni przed planowaną miesiaczką. Powodzenia. Daj znać.
 
Dobry wieczór.

Pragnę dołączyć do grona grudniowy przyszłych mam. Ostatni @ miałam 23 lutego. Tydzień temu mój test pokazał dwie kreski. Wykonałam go, bo odczuwałam dziwne uczucie w podbrzuszu, którego nigdy nie czułam przed rozpoczęciem @. W poniedziałek beta 44, w środę 170,5 a w piątek 420,2. Termin wstępnie wychodzi na 30.11.
Także to mój 4t i 3d ciąży.

Pozdrawiam serdecznie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Popraw mnie jesli sie myle ale bliznjiakow zazwyczaj nie trzyma sie do ostatniego tyg. Moze to juz jest tam wliczone.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie wiem jak jest w Pl. Ale ten kalkulator jest angielski, a moja siostra jest właśnie w Anglii w ciąży bliźniaczej i już ma zapowiedziane wcześniejsze rozwiązanie. Ja tylko się modlę żeby spokojnie utrzymać i przejść te 9 miesięcy. A czy z jednym, czy z dwoma Bąblami to już się zobaczy[emoji7]
 
Dobry wieczór.

Pragnę dołączyć do grona grudniowy przyszłych mam. Ostatni @ miałam 23 lutego. Tydzień temu mój test pokazał dwie kreski. Wykonałam go, bo odczuwałam dziwne uczucie w podbrzuszu, którego nigdy nie czułam przed rozpoczęciem @. W poniedziałek beta 44, w środę 170,5 a w piątek 420,2. Termin wstępnie wychodzi na 30.11.
Także to mój 4t i 3d ciąży.

Pozdrawiam serdecznie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj. Gratulacje[emoji8]
 
reklama
@MagMag witaj :) przyrosty piękne więc spokojnej ciąży życzę.

Co do bóli brzucha to mnie pobolewa codziennie praktycznie, ale to nie jest jakiś wielki ból, dodatkowo kłuje mnie raz na jakiś czas szczególnie po lewej stronie nad dole brzucha, jakby jajnik.
 
Do góry