reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Oska ja nie mam pojecia niestety..:(

Magda zaciskam kciuki!!!:)Ktory dzien cyklu u Ciebie?

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ja z tego smaego forum co oska, wiec u mnie dzien cyklu.nie jest wazny.

Po 5 latach decydowalismy sie na in vitro. Transfer mam we.wtorek i chcialabym tu zostac.

Oska, mnie jest niedobrze po kilogramach progesteronu ktore mam wcinac jak dropsy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z tego smaego forum co oska, wiec u mnie dzien cyklu.nie jest wazny.

Po 5 latach decydowalismy sie na in vitro. Transfer mam we.wtorek i chcialabym tu zostac.

Oska, mnie jest niedobrze po kilogramach progesteronu ktore mam wcinac jak dropsy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej Słońce. Fajnie spotkać "swojego ludzia"[emoji1]
 
Dziewczyny, 3mam za was kciuki, jak dla mnie to zupełnie nieistotne jaką drogą dociera się do ciąży, oby ona się przydarzyła :)
@Ankuś tak jak pisalam, ja nie mam żadnych objawów, stresuje mnie to ale jakoś muszę dożyć do 10kwietnia do wizyty. A co do objawów to jeżeli już są to mogą być falujace czyli jednego dnia być a drugiego wcale. Także na ile to możliwe na spokojnie :*
 
Dziękuję. Muszę mocno przycinąć, żeby zabolały. Ja mam wizytę na 13 kwietnia, wtedy będzie 7 tydzień 1 dzień. Korci mnie, żeby przepisać się na trochę wcześniejszy termin.
 
reklama
Do góry