reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Mnie biust bolał bardzo teraz troszkę odpuścił. Tylko ten ból żołądka. I gdy widzę ogórki kiszone, a szczególnie kwas z nich to już na kilometr ślinka mi leci. Czy też macie już zachciewajki?[emoji39]
 
Mnie biust bolał bardzo teraz troszkę odpuścił. Tylko ten ból żołądka. I gdy widzę ogórki kiszone, a szczególnie kwas z nich to już na kilometr ślinka mi leci. Czy też macie już zachciewajki?[emoji39]
Zachciewajek to ja nie mam. Zawsze byłam łakomczuch, więc nie odbieram swojego podejścia do jedzenia jako coś odmiennego ;) wiesz, może mylisz ból żołądka z czymś innym. Mnie też czasem boli, ale sobie tłumacze, że tam aktualnie dzieje się tyle zmian, że to normalne. Np. powiększanie się macicy.
 
Ja jeszcze nie mam zachcianek :) biust wogole mnie nie boli nic a nic :p jedynie brzuch pobolewa i takie dziwne wibracje w macicy czasem :p wogole może to wariactwo ale te same wibracje czułam zaraz po owulacji i pomyślałam że może czuje zapłodnienie ale potem stwierdziłam że to przecież niemozliwe :D jednak może jakoś to poczułam :O

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zachciewajek to ja nie mam. Zawsze byłam łakomczuch, więc nie odbieram swojego podejścia do jedzenia jako coś odmiennego ;) wiesz, może mylisz ból żołądka z czymś innym. Mnie też czasem boli, ale sobie tłumacze, że tam aktualnie dzieje się tyle zmian, że to normalne. Np. powiększanie się macicy.
To chyba żołądek, bo wysoko prawie pod mostkiem. Ale wszystko wytrzymam oby tak Kropki zdrowo się rozwijały.[emoji7] Macie jakiś sprawdzony kalkulator porodu? Bo mi każdy inaczej pokazuje.
 
To chyba żołądek, bo wysoko prawie pod mostkiem. Ale wszystko wytrzymam oby tak Kropki zdrowo się rozwijały.[emoji7] Macie jakiś sprawdzony kalkulator porodu? Bo mi każdy inaczej pokazuje.
Wybacz oska ale my sie chyba inaczej liczymy. Ja znalazlam na necie taki liczacy od transferu i to w zaleznosci czy 3dniowego zarodka czy 5dniowej blastki. Ale poza domem jestem nie mam jak podeslac. Mnie by wychodzil 2tydz grudnia jakby sie udalo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wybacz oska ale my sie chyba inaczej liczymy. Ja znalazlam na necie taki liczacy od transferu i to w zaleznosci czy 3dniowego zarodka czy 5dniowej blastki. Ale poza domem jestem nie mam jak podeslac. Mnie by wychodzil 2tydz grudnia jakby sie udalo.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To podrzuć przy okazji namiary na ten kalkulator. Mąż ma urodziny 19 grudnia i wspaniały byłby prezent [emoji8]
 
reklama
Do góry