reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Jesteśmy po wizycie, z dzidziusiem wszystko w porządku, pobrali mi jeszcze krew do testu Pappa i za 10 dni mają być wyniki. Jestem juz spokojniejsza bo się bałam. Zobacz załącznik 808760
Prawdopodobnie będzie dziewczynka [emoji7]

c55f3e3k8o9ruv7g.png

km5se6ydojac30hy.png
Super ❤
 
Ja wróciłam z soru właśnie okazało sie ze to nie jelita tylko pecherz dostałam antybiotyk niestety, luteine, dupka i cos dopochwowo ale miałam usg dzidzia w najlepsze brykała co mnie uspokoiło.
 
No Dziewczęta gratuluję wspaniałych wizyt, przyszłych córeczek, synusiów. Cuda małe. Ach nadrobiłam 40 stron. Powiem Wam, że dobry dziś trzymałyście klimat. Czułam się trochę jak w pracy kiedy to wszystko czytałam ;) Się uśmiałam :) Cudowne jesteście, pełne uroku i fantazji. Serio :) Ja idę już spać, bo fatalnie śpię czuję. Do jutra Grudnióweczki! :*
 
Ja mam 5 latke i potwierdzam to co piszą dziewczyny. Tylko sukienki i nic innego. Przebiera się kilka razy dziennie. Kolczyki zrobiliśmy rok temu
Włosy do pasa ale na szczęście lubi mieć warkocze.
Ale jak tak patrzę na chłopców to oni bardziej niegrzeczni są. Moja Aniela to złote dziecko i o dziwo to nie tylko moja opinia ale też znajomych i rodziny. Nie marudzi, nie jeczy, sama się sobą zajmie. [emoji7]

m3sx3e3k25iia4nv.png
Kolczyki moja córcia ma od 10miesiaca życia. Już zdążyła kilka zgubić. Lubi warkocze czy koka ale jak ma rozpuszczone to czuje się jak księżniczka. Spodnie czy leginsy żeby założyła to muszą ja prosić i tłumaczyć że nóżki poobijane ma i muszą odpocząć od sukieneczke. Najgorzej jest zimą,często ma zapalenie pęcherza,I tu się pojawia ogromny problem żeby odstawila sukienki i nosiła spodnie. Moim zdaniem spodnie i rajstopki na zimę lepsze jak sukieneczki. No cóż rosnie mi strojnisia. Lubi też paznokcie mieć pomalowane. Ale ogólnie to grzeczna dziewczynka,szczera do bólu mówi co myśli, ż tym że balaganiara z synem mam lzej.
 
Juz po wizycie :)
Jest ulga- jest dobrze. Badanie wszystko super usg szybkie,ale tez super- Dzidzius sobie przysypial.
Lekarz nie robił pomiarów konkretnych tylko sprawdzal serduszko i przeplywy - jest ok. Jakis tam mini kikut sterczy miedzy nogami- lekarz cos mowil, ze sklanialby sie na chlopca....olaboga!
Ale to nie przesadzone - czekam grzecznie 2 tygodnie do kolejnej wizyty i powinno sie rozstrzygnac.
Poza tym moge wykonywac zestawy cwiczen rekomendowane dla kobiet w ciazy- jupi.
Biegania lekarz odradza ...cos wspominal o szybkich marszach, ale gdzies za ok miesiac :)
W watku z wizytami wrzuce zdjecia: )jak tylko telefon naladuje :)
AAA i L4 mam w dalszym ciagu .. sluchajcie z 1... :(

To cudownie!!! Bardzo sie ciesze ze wszystko jest wporzadku [emoji4] bo troszke sie stresowalas.. ale teraz juz nie musisz [emoji4] a jakie cwiczenia bedziesz wykonuwac?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny unosze się nad ziemią. Wszystko ok . 7 cm małego człowieka.
Jestem taka szczęśliwa


P.S. zaraz nadrabiam zaległości :-)
1496251797-aaaaaa.jpeg
1496251805-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne zdjęcia :) i ten luz z ręką za głową no czad po prostu :)
Jestem zachwycona Waszymi zdjęciami! Z racji iż to moja pierwsza ciąża nie miałam wcześniej możliwości oglądania.

Gratulacje :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi też ani Szwagier ani bratowa męża nie pogratulowała a teraz wydaje mi się że patrzą na mnie z byka. Może dla tego że oni jeszcze nie mają dziecka a zawsze powtarzali że będą piersi,ale co to za różnica to nie wiem.Przecież to nie wyścigi :)

Pewnie zazdrość.. ale takich ludków trzeba olewać. Ja uwazam, że jeśli ktoś nie umie cieszyć się Twoim szczęściem to nie jest wart uwagi :)

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry