reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Zalew klimkowka. To w Beskidach. Wspaniałe powietrze niedużo ludzi jeszcze taka dzicz troszkę no i ten mikroklimat :-)
 
Dziewczyny może ustawimy wszystkie suwaczki, co by widzieć tydzień u każdej? :)
Ja niby mam, ale on odlicza jak chce :/ na początku działał, a teraz się coś zblokował już 2 dni.

yuudhqvkh0cpri5e.png
 
Co do wkurzania - to mam tak samo. Nie trzeba duzo. Mała pierdola a ja już jestem zdenerwowana.

Dziewczyny, a jakie jest Wasze zdanie na temat zrobienia sobie hybrydy na paznokciach? Bo slyszalam rozne opinie.
Cały czas noszę i mam zamiar nosić dalej[emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@reniuszek ooo wojskiem zdjęcia. No kurcze ciężko powiedzieć czy coś tam widać na zdjęciu ale jak Lekarza zobaczył to na pewno się nie myli hehe! Super wieści

@doublemummy syn ok,pogoda właśnie mówił że padało i że musieli się gdzieś schować w niewygodnym małym pomieszczeniu hehe ;) ale zaprzestał potem i było w porządku ;)



......:::::::::12t. i 1d::::::::.........
 
reklama
Jejku mam nadzieję że za 2tyg się rozstrzygnie.
Powiem wam że okropnie napalilam się na małą Kalinke.......
Oj mi też od dłuższego czasu chodzi po głowie Kalinka. Też liczę na pannę [emoji2]
w kontekscie naszej rozmowy, to tylko śmietankowy na patyku, albo w rożku :)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry