reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja już też po wizycie z której myślałam że wyjadę nie zadowolona bo bez USG ... Aleeeee widziałam, słyszałam, ruszał się, nie mógł dobrze zdjęcia zrobić (bo rozmazane wychodziło co zastopowal);))!! ma niecałe 4,5 cm. Mówił że to tylko tak na sprawdzenie co u niego słychać i by serduszka posłuchać. Policzyl mi jako bez wizyty USG. ;) trzy kg mniej wagi czyli teraz 60 kg. Kolejna wizyta 13.06 to badanie USG takie na sprawdzenie czy wszytko w porządku (genetyczne). Mówił nam o testach PEPPA itd. Ale raczej się nie zdecyduje. Mam koniecznie powtórzyć badania TSH bo poprzednio wyszło mi 3,10. No i chyba tyle. Aaaaaa no i ten nieszczęsny krwiak nadal jest...i leki w dalszym ciągu mam brać. Mąż na koniec powiedział czy zdjęcie wydrukuje i wydrukowal, a myślałam że tylko posłucham serca i wyłączy ekran, a tu zdziwienie! W ogóle gadał jak najety z lekarzem chyba więcej mówił niż ja i każdy poród opisał szczegółowo i chwalił się że był i że tym razem też nie odpuści. Hehe Pozdrawiamy. Jestem taka szczęśliwa [emoji4]


1495735928-aaaaaa.jpeg


......:::::::::11tydz i 2dni::::::::.........
Super eklerka!!! Podobny do mojego orzeszka :D:D
 
Ja już też po wizycie z której myślałam że wyjadę nie zadowolona bo bez USG ... Aleeeee widziałam, słyszałam, ruszał się, nie mógł dobrze zdjęcia zrobić (bo rozmazane wychodziło co zastopowal);))!! ma niecałe 4,5 cm. Mówił że to tylko tak na sprawdzenie co u niego słychać i by serduszka posłuchać. Policzyl mi jako bez wizyty USG. ;) trzy kg mniej wagi czyli teraz 60 kg. Kolejna wizyta 13.06 to badanie USG takie na sprawdzenie czy wszytko w porządku (genetyczne). Mówił nam o testach PEPPA itd. Ale raczej się nie zdecyduje. Mam koniecznie powtórzyć badania TSH bo poprzednio wyszło mi 3,10. No i chyba tyle. Aaaaaa no i ten nieszczęsny krwiak nadal jest...i leki w dalszym ciągu mam brać. Mąż na koniec powiedział czy zdjęcie wydrukuje i wydrukowal, a myślałam że tylko posłucham serca i wyłączy ekran, a tu zdziwienie! W ogóle gadał jak najety z lekarzem chyba więcej mówił niż ja i każdy poród opisał szczegółowo i chwalił się że był i że tym razem też nie odpuści. Hehe Pozdrawiamy. Jestem taka szczęśliwa [emoji4]


1495735928-aaaaaa.jpeg


......:::::::::11tydz i 2dni::::::::.........
Super.Cieszę się bardzo ;)Jestem ciekawa jak mój mąż się będzie zachowywał na badaniu ;)
 
Dziewczyny nie uwierzycie, dziś odwiedziła mnie moja mama ale to nie o to chodzi bo przyjeżdża do mnie dość często. Ale przywiozła mi prezent detektor do sprawdzania tętna płodu...ja oczywiście mówię jej że to za wcześnie a ona mi mówi no sprawdzaj bo jak nie działa to trzeba oddać...tłumacze jej mamuś to za wcześnie a ona nooo sprawdzaj he he i wiecie co słyszałam moje dwie Kruszynki :-)
 

Załączniki

  • tmp_16604-IMG_20170525_221329-1172581578.jpg
    tmp_16604-IMG_20170525_221329-1172581578.jpg
    899,4 KB · Wyświetleń: 104
reklama
Obudziłam się po godzinie snu z potrzeba zjedzenia zupy ogórkowej [emoji23][emoji23]
Zjadłam to mogę iść dalej spać [emoji85]

m3sx3e3k25iia4nv.png
A ja właśnie obudziłam się na sniadanie[emoji1] niestety zjadłam i chyba już nie mogę iść spać dalej [emoji22] muszę ogarnąć młodą i do pracy [emoji16] miłego dnia wszystkim brzuchatkom

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry