reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Wczoraj miałam obawy. Ale dziś w nocy moja siostra urodziła bliźnięta i zakochałam się i na sama myśl buzia mi się śmieje [emoji7] [emoji1]
Ale będziecie mieli wesoło z tymi bliźniakami i Twoimi i siostry. Wyobrażam sobie święta :) fajnie, ciesz się kochana. Dasz radę.. 2 x więcej miłości ;)
 
@Oska305 OMG !! ale cudownie !! dwie Kropki :) :) :) wielkie gratulacje
@Izabela90 witaj :) krecha na teście jak ta lala, więc na spokojnie. Co do progesteronu, to pewnie duphaston lub luteina załatwi sprawę. Będzie dobrze! Ja też jestem po poronieniu, ale wierzę, że kurde w końcu musi się udać !
 
A ja bym chciała miec Tosie ale jak będzie drugi syn to też się nie pogniewam :) u nas w przedszkolu mają problem z imieniem mojego syna i wołają franzisek :D
 
Ja tam dałabym niepowtarzalne imiona. Mam kilka typów dla dziewczynek i dla chłopców...
Ale chyba jeszcze nie tym razem. Zrobiłam dziś sikacza i prawie nic nie było widać, już się nie nastawiam :(
Może za wcześnie jeszcze na sikacza było, pojade na bete jutro raczej. Jakby była pozytywna - odezwę się.
 
reklama
Do góry