reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

20170404_063231.jpg Mój dzisiejszy test. 30dc. Czułość 10
 

Załączniki

  • 20170404_063231.jpg
    20170404_063231.jpg
    297,8 KB · Wyświetleń: 118
reklama
@Izabela90 robiłam ten sam test [emoji16][emoji16][emoji16]i kreska taka sama była. Ja już jestem po pierwszej wizycie i lekarz potwierdził. Także zobaczysz wszystko będzie Dobrze [emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Izabela90 robiłam ten sam test [emoji16][emoji16][emoji16]i kreska taka sama była. Ja już jestem po pierwszej wizycie i lekarz potwierdził. Także zobaczysz wszystko będzie Dobrze [emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Chciałabym aby tym razem było dobrze. Ja dzisiaj do swojego lekarza zadzwonię. Możliwe że jest na urlopie ale spróbować mona.
 
@Izabela90 uwierz w to, że będzie dobrze. Nawet powiedz sama sobie, że tym razem wszystko dobrze się skończy. Wiem, że to trudne. Spróbuj zmienić nastawienie. W Moim przypadku to pomogło i wierze iż Tobie się uda. O koło 8lat walczyłam o żeby zająć w ciążę. Mieszkaliśmy w Polsce i tylko zmieniłam lekarzy bo każdy mówił według Mnie źle podchodził do nas. I tylko kolejne hormony i kolejne. A Ja tylko się po nich źle czułam i wiedziałam że nic z tego. W końcu odpuściłam. Przyjechałam do męża do Niemiec. I po pewnym czasie zaczęłam tutaj chodzić do ginekologa. Od razu wziął się za nas porządnie. Kompleks badań i w ogóle. A tamci leczyli nas po omacku. Byłam stymulowana tabletki i zastrzyk. I powiedziałam sobie, że musi się udać. I bach pierwsza stymulacja i jest [emoji3][emoji16] początek 6tyg. Także naprawdę zmiana nastawienia dużo daje. Także głowa do góry a będzie wszystko dobrze[emoji3][emoji6] wierze w to [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry