reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja sie chyba muszę zacząć ruszać. Już szczupła nie jestem a nie uśmiecha mi się przytyć 20 kilo w tej ciąży :D tak myślę że po świętach pomyślę o jakiejś aktywności fizycznej :) macie rację nie ma się co stresować i martwić . Wszystkie urodzimy śliczne zdrowe dzieciaczki :*
 
reklama
Ja sie chyba muszę zacząć ruszać. Już szczupła nie jestem a nie uśmiecha mi się przytyć 20 kilo w tej ciąży :D tak myślę że po świętach pomyślę o jakiejś aktywności fizycznej :) macie rację nie ma się co stresować i martwić . Wszystkie urodzimy śliczne zdrowe dzieciaczki :*

Ja tez tak bardzo chciałabym wyjść na spacer :/ taka ładna pogoda. Ale cóż musze leżeć:(


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@mikini26 ja mogę ale szczerze nie mam siły :) właśnie zbieram siły żeby do pracy jechać o 17. Niby tylko na 3 godziny ale nie mam ochoty z łóżka wstawać

Ja też muszę dzisiaj się zebrać i na angielski jechać. Ale gdzieś mdli:/ ajj dobrze,ze w środę mam wizytę kontrolną u ginekologa. Może pozwoli się trochę więcej ruszać, bo tylko zamulona chodzę przez te leżenie :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry