reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@iwilleatyou też bym musiała w końcu obejrzeć, bo oczywiście książka od deski do deski nie raz przeczytana. Mi właśnie mdłości bardzo rzadko się zdarzają, ale to ponoć może się jeszcze zmienić. Chociaż też czytałam, że witaminy B6 i B12 pomagają. Ja zaczęłam stosować już przed ciążą witaminy i teraz po prostu kontynuuje, oczywiście z kwasem foliowym włącznie :-)
 
reklama
Ja biorę tylko kwas foliowy i magnez raz dziennie. W sumie dobrze że mam jakieś objawy bo ja bym zaczęła panikować że coś nie tak
 
@AnetaManiak nie oszalejesz. W pierwszej ciąży też tak miałam a teraz jakoś o dziwo o wiele spokojniej do tego podchodzę. Tyle że ja jeszcze nie do końca wierzę że w ciąży jestem :D
 
Hej ale się rozpisałyście, ale już nadrobilam.[emoji1] Ja się właśnie obudziłam. Nie dało rady nie przytulić poduszki. A jeszcze dziś muszę jechać prawie 70km do lekarza, więc wolę być przytomna. Oprócz tego zmęczenia to jestem non stop głodna. Też tak macie?
 
reklama
Ja też zmęczona. W sumie przez to zmęczenie zrobiłam pierwszy test bo nigdy wcześniej nie pomyslalabym że można zasnąć w tramwaju:D
 
Do góry