reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

U nas też week minął w nerwach przez moje czarne mysli, teraz jesteśmy u znajomych na grillu. Jutro robię wszystkie zlecone badania tsh, morfologia, mocz, toksotoksoplazoza, grupa krwi itp. A i zadzwonię do gina ze jednak podejdę na kontrolę bo cały czas się martwię.. .
 
reklama
Dzisiaj znajoma mi powiedziała, że zmieniłam się w ciąży. Myślałam, że powie mi, że przytyłam albo ładnie wyglądam, a ona, że postarzałam się na twarzy [emoji22] A bratowa mi powiedziała, że jakieś plamki zaczynają mi się na twarzy robić i piegi. No masakra...[emoji22][emoji22]
 
Dzisiaj znajoma mi powiedziała, że zmieniłam się w ciąży. Myślałam, że powie mi, że przytyłam albo ładnie wyglądam, a ona, że postarzałam się na twarzy [emoji22] A bratowa mi powiedziała, że jakieś plamki zaczynają mi się na twarzy robić i piegi. No masakra...[emoji22][emoji22]
Nie martw sie ja tez same minusy u siebie zauwazam a moj maz mowi do mnie : moj kochany grubasku....

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Matko dopiero weszlam i przeczytalam jaki mialyscie dzien Dziewczyny!Dobrze ze z Dziećmi wszystko dobrze!Co za stresujacy dzien u Was.Wspolczuje:(
Digital to mialas świętowanie 12 tyg..nie powiem.. kurde ale najwazniejsze ze wszystko sie dobrze skonczylo:**


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzisiaj znajoma mi powiedziała, że zmieniłam się w ciąży. Myślałam, że powie mi, że przytyłam albo ładnie wyglądam, a ona, że postarzałam się na twarzy [emoji22] A bratowa mi powiedziała, że jakieś plamki zaczynają mi się na twarzy robić i piegi. No masakra...[emoji22][emoji22]

No mnie strasznie wywaliło na twarzy... Zawsze miałam problem z cerą ale teraz znów straszne pogorszenie...
 
Dzisiaj znajoma mi powiedziała, że zmieniłam się w ciąży. Myślałam, że powie mi, że przytyłam albo ładnie wyglądam, a ona, że postarzałam się na twarzy [emoji22] A bratowa mi powiedziała, że jakieś plamki zaczynają mi się na twarzy robić i piegi. No masakra...[emoji22][emoji22]
Nie ma jak kochana znajoma[emoji39] daj spokoj przecież to niemożliwe. Jeszcze za wcześnie dla nas na to[emoji2]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem Wam, że naprawdę jakoś gorzej wyglądam. Żaden piling na twarz nie pomaga, a włosy wypadają mi garściami. A może to ciągłe zmęczenie odbija się na moim wygladzie? Trudno. Oby moje Skarby były zdrowe.
 
Widze że dużo się dziś działo, ale cieszę się że wszystko sie dobrze skończyło. Trzymajcie się kochane, buziaki dla Maluszków. Cieszę się że są nadal z nami. Ja dziś zaczynam 12 tydzień, chyba wszystko się normuje bo zaczynam się lepiej czuć. Mam nadzieję, że z Bobaskiem wszystko ok. Brzuch rośnie, aż za szybko hehe. Dziś cały dzień miałam gości, szaleństwo ale pogoda piękna więc i nastroje pozytywne. Całuje Was i zmykam na spacerek z moimi chłopakami :)
Całuski super że u Ciebie się stabilizuje. Trzymajcie się cieplutko!
 
U nas też week minął w nerwach przez moje czarne mysli, teraz jesteśmy u znajomych na grillu. Jutro robię wszystkie zlecone badania tsh, morfologia, mocz, toksotoksoplazoza, grupa krwi itp. A i zadzwonię do gina ze jednak podejdę na kontrolę bo cały czas się martwię.. .
Trzymaj się! Przesyłam uściski dla Was. Będzie dobrze!
 
reklama
Dzisiaj znajoma mi powiedziała, że zmieniłam się w ciąży. Myślałam, że powie mi, że przytyłam albo ładnie wyglądam, a ona, że postarzałam się na twarzy [emoji22] A bratowa mi powiedziała, że jakieś plamki zaczynają mi się na twarzy robić i piegi. No masakra...[emoji22][emoji22]
Nie przejmuj się! To wszystko wynik ciąży. Ja też Fatalnie wyglądam i w nosie to mam. Jak inni nie rozumieją i nie mają poczucia taktu to ich zmartwienie.
 
Do góry