reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ale to chyba na jakiejś radzie UE musi przejść na szczęście tym razem nie zależy to tylko od naszych :D
 
Cudowne wieści [emoji2] my powoli kończymy nasz urlop i niestety czas wracać do pracy[emoji22] za to dzisiaj chyba faktycznie dotarła przesyłka ze słońcem bo u nas pięknie
1494588319-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Ależ pogoda... marzenie :D
 
@M@gda, pozazdrościłam Ci tego szydełkowania i sama kupiłam włóczkę i szydełko, teraz namiętnie się uczę ;) przerobiłam półsłupki i słupki teraz ćwiczę dwa rodzaje prostych kwiatków ;)
 
Iwilleatyou ale cudny prezent[emoji7][emoji7]przekochane!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie mamuśki! Wracam do żywych. Czasem jeszcze sobie rzygne, czasem boli żołądek ale dziś wraz ze sloneczkiem i ładna pogoda to i humor lepszy. Zrobiłam sie w tej ciąży antyspoleczna. Wkurzam sie gdy ktoś chce sie spotykać. Bałagan mam w domu taki ze idzie sie przewrócić ale tłumacze to kiepskim samopoczuciem. A swoja droga dziś sie nudzilam i wracając do chińskiego kalendarza płci to dziś zrobiłam test z obrączka nad brzuchem i test z sikaniem na sodę i ciagle wychodzi dziewczynka. Zresztą patrząc na włosy i cerę to na 100% dziewucha. Myslalam ze płeć w tej ciąży nie bedzie mnie ciekawic bo mam juz parke i nawet chciałam czekać do porodu z ta niewiedza ale wszyscy pytają i wroza... wiec postanowiłam sie pobawic. Sprawdzimy czy sie spełnia wróżby
 
Do góry