reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2017

Cześć nowe mamusie. Fajnie, że dołączyłyście. Tusuaczku, wiem że każdy przypadek jest inny, ale ja od 6 tyg mam krwiaka z którym z dzieciątkiem walczymy, krwawiłam cały czas, a dzięki Bogu dziś zaczynam 9 tydzień.

@Zink ja termin mam na 2 grudnia i tak jak widzę po Twoim suwaczku, obydwie kończymy dziś 9 t. Chyba, że coś u Ciebie pomyliłam z wiekiem ciąży to przepraszam.

Właśnie tydzień temu jak byłam na wizycie pani doktor widziała dość sporego krwiaka, a wczoraj już miała problem żeby go wogole gdziekolwiek zlokalizować a plamienie nadal jest, w ciągu dnia jest spokój rano jak wstanę to z resztkami progesteronu wypływa takie wszystko czerwone, no i oprócz tego te skurcze wieczorami są dość mocne nawet za bardzo tabletki nie pamagaja...
 
reklama
O jacie
emoji4.png
będę trzymać kciuki za Twoje podwójne szczęście
emoji8.png


Wybaczcie, że się nie udzielam, ale ostatnio właśnie w tym tygodniu dziecko przestało się rozwijać. Myślę że dopiero po wizycie 9 maja będzie mi dane odetchnąć i się cieszyć.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Co to znaczy, że przestała się rozwijać? Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Ja przy 163 cm ważę 49 kg. Lekarz powiedział, że jeśli dotrwam do 36 tyg to będzie dobrze. Ale już od 30 kazał mi być gotową. Trochę mnie zmartwił... Moja siostra urodziła teraz bliźniaki o 8 tyg za wcześnie i niby nic poważnego się z nimi nie dzieje, ale jednak wcześniak to wcześniak. Ja mam termin na 6 grudnia, ale cesarke będę miała umawianą na ok 20 listopada.

Też macie jakąś awarsję do listopada? To chyba najbardziej nielubiany przeze mnie miesiąc. Zawsze marzyło mi się urodzić w pięknym maju...
Ja listopada i mąż też, więc będzie fajnie też mi się wydaje, że będę rodzić w listopadzie ale tak jak ty chciałam zawsze na wiosnę rodzic
 
Kurde po tych moich ostatnich akcjach dzisiaj prawie nie mam mdłości chyba, że pomyślę o jakiś zapachu to dopiero mam heheh i powiem wam, że zaczynam się martwić, czy dzieci sie dobrze rozwijają, cxy wszytko Oki bo od samego początku były mdłości, a dzisiaj mam tak hehe kurde baba w ciąży sama nie wie czego chce
 
Jak tam jakie u was plany na majówkę, gdzieś jedziecie? Ja w tym roku w domu dzisiaj tylko kupiłam mięso na grilla i slinka mi tak leci, że chyba nie wytrzymam do poniedziałku tak mi się chce tego mięsa yyy
 
reklama
Ja dziś od rana czuje się lepiej, nie mam mdłości - zjadłam normalne śniadanie :) energia nadal -100, ale zmusilam się do rutynowych porządków :) zaraz jadę na brwi i z Mężem na zakupy. Na majówkę przyjeżdża mój brat z Białegostoku :)
 
Do góry