reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja tez w terminie syna urodziłam. Termin miałam 15-17Grudnia. 15-tego rano odeszły mi wody a że się zeszło parę godzin urodził się 16-tego.;) córka 5dni po terminie. W piątek będzie miała 6 urodzinki.
Ja miałam termin na 21 października i w nocy o 1 odeszły mi wody a Franek urodził się o 10:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@zapmarta witaj i gratulacje [emoji6]

@MagMag wspominałaś, że jak będziesz się niepokoić to lekarz kazał Ci się u niego zjawić. Jak masz się stresować to może skorzystaj z tej opcji? Mam nadzieję, że pojawienie się tego skrzepu jest oznaką wykończenia krwiaka [emoji6] i już będzie tylko lepiej [emoji6] i już za moment będziesz się cieszyć spokojną ciążą do końca [emoji16].

Ja mam dziś potworną migrenę. Leżę w ciemnym i zimnym pokoju z okładem na głowie i już mam dość... Muszę szybko upichcić jakieś ciasto na jutro i wracam do mojej ciemnicy. Mam nadzieję, że jak się obudzę to mi przejdzie ta migrena [emoji53]..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
posmaruj skronie amolem na pewno coś pomoże
 
Ja miałam termin na 21 października i w nocy o 1 odeszły mi wody a Franek urodził się o 10:)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
No to w miarę szybko. Mi 15tego o 10 rano wody odeszły a synek urodził się dopiero 3.35 w nocy więc ponad 17godzin. I to jeszcze musieli go wyciągać (brak skurczy partych) cały sinny był,na szczęście jest zdrowiutki. Już teraz kawaler. (W Grudniu 10 lat będzie.).
 
No to w miarę szybko. Mi 15tego o 10 rano wody odeszły a synek urodził się dopiero 3.35 w nocy więc ponad 17godzin. I to jeszcze musieli go wyciągać (brak skurczy partych) cały sinny był,na szczęście jest zdrowiutki. Już teraz kawaler. (W Grudniu 10 lat będzie.).
Mój w październiku skończy 5 lat :) Ja miałam świetny poród . Jak następny tez taki będzie to mogę rodzić

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja termin miałam z drugim dzieckiem na 1 Maj, a urodziła się 15 Maja. wody płodowe odeszły mi o 12 w południe a urodziłam o 7 rano następnego dnia.

Ale mnie głowa boli od 3 dni znowu ;(

...........:::::::6tydz i 5dni:::::::::..........
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny moze ktoras miala podobnie kiedys... mieszkam w UK wiec nie moge isc do ginekologa zeby mnie zbadal i powiedzial czy wszystko gra bo oni tu do 12go tyg ciazy nawet nie robia usg ani zadnych badan poza testem ciazowym z moczu...
boli mnie podbrzusze (bol raczej przyblizony do menstruacyjnego) i mialam plamienie wczoraj wieczorem ale takie raczej kremowo-bezowe. Teraz nie wiem czy mnie naparza szyjkani plamienie mam od nadzerki, czy cos nie tak z ciaza.... niby co ma byc to bedzie, ale moze ktoras potrafi mnie podniesc na duchu..... jak leze to nie odczuwwm bolu... hm...
 
reklama
Dziewczyny moze ktoras miala podobnie kiedys... mieszkam w UK wiec nie moge isc do ginekologa zeby mnie zbadal i powiedzial czy wszystko gra bo oni tu do 12go tyg ciazy nawet nie robia usg ani zadnych badan poza testem ciazowym z moczu...
boli mnie podbrzusze (bol raczej przyblizony do menstruacyjnego) i mialam plamienie wczoraj wieczorem ale takie raczej kremowo-bezowe. Teraz nie wiem czy mnie naparza szyjkani plamienie mam od nadzerki, czy cos nie tak z ciaza.... niby co ma byc to bedzie, ale moze ktoras potrafi mnie podniesc na duchu..... jak leze to nie odczuwwm bolu... hm...
A nie masz tam gdzieś jakiegoś polskiego lekarza, albo możliwości pójść prywatnie? Niby mówią, że jak nie żywa krew to dobrze, ale nikt Ci tutaj nie zagwarantuje, że na pewno to nic poważnego.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry