reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Witajcie :)

Wracam powoli :) Póki co zaczęłam czytać co się działo jak mnie nie było. Z góry wybaczcie, jeśli odpowiadając na niektóre posty będę poruszać tematy, które już zostały obgadane :D:D
 
Oj to wspólczuje też mnie tak piekło ostatnio tyle ze w nocy. Podziekuje za propozycje odrazu sie zmobilizowałam. Moj synek jak zaczynam cos robpodna stojaco to mi odrazu wklada nozke pod żebro i co chwile siadam i tak sie bawi ze mna usiade spoko wstane zachwilke nóżka siup☺
Czytam was czytam, i własnie ssam rennie bo mam taaaaką niesamowitą zgagę od kilku dni... I nie wiem po czym tak naprawdę :(
 
Ja jeszcze ciuszki mam w pudlach na szafie. Niewyprane i niewyprasowane. Łóżeczko narazie stoi u teściowej i czeka na malowanie, zakupy w planach a w mieszkaniu tylko miejsce na kącik dla malucha....Myślę że ja jestem najbardziej z tylu :p

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Myślę, ze nie :) Mnie jeszcze czeka rycie w ścianach w dziecięcym pokoiku.
Ale spoko, powoli kompletuję takie rzeczy jak laktator, sterylizator czy wanienką (którą kupiłam na olx razem ze stelażem za .... 10 zł - jestem taka dumna :D:D)
 
M@gda też mam zgage...od jakichs 2 tygodni. Teraz po każdym posiłku siedzę twardo przez jakieś pół godziny i się nie ruszam, bo inaczej jest tragedia...

Dziewczyny, od 30 w lidlu ciuszki i inne bajery dla bobasow :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja od rana w szpitalu i już chce do domku a gdzie piątek rano (bo w piątek rano wychodzę). Te sterydy dostaje dwa dziennie przez dwa dni i już wiem czemu po pierwsze przez ten ból podbrzusza i i uczucie bólu jak przed miesiączką , po drugie ciutke mi się skróciła szyjka a po trzecie na zimne lepiej dmuchać bo jestem po leczeniu bezpłodność i było bardzo trudno zajść . Na szczęście dziecku to nie szkodzi a w razie przedwczesnego porodu może pomoc. Najgorsze jest w tym wszystkim to że w piątek 12-14 wychodzę a wieczorem mam gości ze środkowej polski ( mieszkam na Śląsku) na weekend i muszę ogarnąć zakupy , ciepła kolację, śniadanie i obiad a mąż w pracy bez opcji wolnego dnia tylko godzinka na odebranie mnie.
Hmmm to patrząc po twoich objawach ja tez powinnam być w szpitalu na sterydach, ale mnie lekarze nic nie mówili. Ja od jakiegoś czasu mam takie lekko miesiączkowe bóle, zbyt krótką szyjkę i jestem po ivf, więc w sumie nie wiem czemu u mnie to jest ok, a ciebie do szpitala wysłali. Ja też chucham na zimne jak mogę.
 
reklama
Ja dzisiaj miałam wizytę u diabetyka. Spojrzał na wyniki i mówi ze wszystko Ok, tak trzymać. Pomarudzilam mu ze bym sobie pojadła i na co mam ochotę [emoji85][emoji87] i kazał mi jechać na kebaba dziś i słuchajcie pojechaliśmy tak żeby na kolacje od razu mieć z głowy. Zjadłam z jakaś kasza typu kus kus w przyprawach, kapustę, oczywiście mięso i sos jogurtowy!! Cukru słuchajcie po h 105!!!! Aż w szoku jestem!! Na następnej wizycie mam zdać relacje jak smakował kebab [emoji87][emoji85]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja może dziwna jestem ale mnie kebab w ogóle nie smakuje :D
 
Do góry