reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Byłam na usg, Mały waży około 2300 g jest większy o około tydzień niż OM ale będzie przed czasem albo duzy tak przewiduje lekarka. Mój brzuch też twardnieje ale lekarka zapewnia że to normalne , lekarka badala szyjke ma obecnie 2.9 cm ostatnio miesiąc temu miała 4.0 ale powiedziała że byłby problem gdyby na tym etapie miała poniżej 2.5.
 
reklama
@chucherko moja Lenka też miała na usg w 33tyg około 2,2-2,3 :-) pamiętaj, że USG może przeklamywac. Moja lekarka przewiduje wagę urodzeniowa 3600-3700. Ale to przecież nigdy niewiadomo ;)
@Millo tak kochana! Wiem, że mamy termin na ten sam dzień - 26.11 :) planuje rodzić naturalnie, bardzo bym chciała. Oby Lenuska tylko nie urosła na tyle żebym nie dała rady... :)

Mi też codziennie brzuch twardnieje także myślę, że na tym etapie ciąży to zupełnie normalne ;) oby tylko nie przedobrzyć. Dużo odpoczywanka! ;*
 
Tusiaczek super ze dzieci taka wage maja i ze wzzystko u Nich wspaniale:*
Mikado na przelom 36/37 wow:)to sie zapowiada duzyyy:D
Maggie hihi moj lekarz tez przewiduje wage blizej 4 kg.
Jutro mam wizyte takze moze bede wyznaczac termin CC.

P.S. U kleszcza nie wykryto prątków uffff!!

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
@chucherko moja Lenka też miała na usg w 33tyg około 2,2-2,3 :-) pamiętaj, że USG może przeklamywac. Moja lekarka przewiduje wagę urodzeniowa 3600-3700. Ale to przecież nigdy niewiadomo ;)
@Millo tak kochana! Wiem, że mamy termin na ten sam dzień - 26.11 :) planuje rodzić naturalnie, bardzo bym chciała. Oby Lenuska tylko nie urosła na tyle żebym nie dała rady... :)

Mi też codziennie brzuch twardnieje także myślę, że na tym etapie ciąży to zupełnie normalne ;) oby tylko nie przedobrzyć. Dużo odpoczywanka! ;*
Wiem wiem ale wymiarowo jest większy o jakieś 10 dni, więc spodziewam się większego :)
 
Dziewczynki ja jestem po 3 prenatalnym, wszystko dobrze dziś według OM 32tc według USG 33tc. Dzidzie mają już po 2kg, mają też już włoski na główce, lekarz nie widzi żadnych wad, wszystko jest wpozadku :-) Pan doktor dziś mi powiedział że wagowo to ciążę można uznać za donoszoną, że nie jedno dziecko w pojedynczej ciąży w tym tygodniu jest wiele mniejszej. Nic nie wygląda na to żeby dzidzie chciały już się ewakuować mimo że mają coraz mniej miejsca to wód płodowych mają sporo. Przepływy też dobre, ogółem powiedział że w mojej sytuacji CC to tylko formalność. Niestety mam tylko zdjęcie dzidziusia po lewej stronie bo dzidziek po prawej wolał oglądać mój kręgosłup niż pokazać się mamusi...
Super wynik. Gratulacje[emoji3]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też planowałam remont i szafę zabudowana ale ciągle nie ma kasiory i raczej teraz zbieram na suszarkę bębnowa bo już ciągle mi stoją dwie suszarki a co dopiero jak się trzecie urodzi. Wiecznie zakopana w praniu. . Powodzenia na badaniu

Suszarka to super sprawa. Od kilku miesięcy jestem jej właścicielka i nie wyobrażam sobie już życia bez niej [emoji1][emoji1] w ciągu dnia 3 prania zrobione i wysuszone. Niektórych nie trzeba prasować jak odrazu się wyciągnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Suszarka to super sprawa. Od kilku miesięcy jestem jej właścicielka i nie wyobrażam sobie już życia bez niej [emoji1][emoji1] w ciągu dnia 3 prania zrobione i wysuszone. Niektórych nie trzeba prasować jak odrazu się wyciągnie.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja od jakiś 3tygodni i też bym już jej nie zamieniła i nie oddała pranie zrobione wysuszone i schowane, a teraz jak idzie zima to i wilgoci nie będzie w domku jupi
 
reklama
Do góry