reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja bym chętnie pospała. Ale Małe znalazło takie miejsce gdzieś w żebrach że już nie da rady się z nim dogadać.
@padiq stres Cie gryzie. Spokojnie, wszystko będzie pięknie :)
Jeśli chodzi o nieprzygotowanie to jestem mistrzem. Od tygodnia próbuję się zebrać i sięgnąć po miarkę żeby wymierzyć czy się zmieści w naszym pokoju łóżeczko to na 120 czy to na 140 :rolleyes2: dobrze że do mojej pracującej półkuli mózgu dotarło że pasowałoby to wymierzyć zanim się kupi.
 
Dziewczyny baaaardzo dziękuję za życzenia.
Mam nadzieję że jakoś przetrwam ten dzień.

Za mną praktycznie bezsenna noc.
Wszystkim życzę miłego dnia , dobrych wiadomości.
Kochana dnia pełnego magii. Niech wam się wiedzie [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się chyba pochlastam, wczoraj wieczorem mój lekarz prowadzący powiedział mi że mam dobre wyniki krwi i moczu dziś rano na obchodzie była jakaś inna lekarka i stwierdziła że mocz taki sobie i że mam pic dużo wody i jutro znów potworza i jak będzie nadal taki sobie to mnie nie wypuszcza wrrrrrr
 
Do góry