reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Miałam go przy córce i sprawdził się rewelacyjnie. Potem jeszcze 3 dzieci koleżanek wykarmiona i znowu powraca do mnie[emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Super,to jest dobry laktator jednak cena mówi sama za siebie tez,a z dwóch piersi na raz odciagalas pokarm i jak to szło ? Trzymać trzeba te butelki czy można jakoś to ogarnąć żeby mieć ręce wolne :p ?
 
reklama
Dziewczyny, czy wszystkie kupujecie laktatory przed porodem?
Mam zamiar karmić piersią,ale jak wiadomo może być różnie i nie wiem, czy się decydować na taki wydatek przed rozwiazaniem...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja liczę na to że wygram . :-D
Ostatnio szczęście mi dopisuje. Zakwalifikowałam się do tego testu zabawek na babyboom i wygrałam w lokalnym sklepie sweter , kamizelkę i torbę to może jeszcze laktator się uda. ;)
Jak nie to zamierzam kupić używany.
 
Jestem już po wizycie. Wszystko jest ok, mała ułożona główką w dół. Serducho bije . Szyjka w porządku. Zgoda na ślub udzielona. W piątek jadę do szpitala gdzie będę rodzić, doktorek pobierze wymazy i da mi skierowanie na badania krwi i moczu. Przy okazji mam się poumawiać na ktg , ale to od 37 tygodnia. Jeszcze usg zostaje do ogarnięcia, muszę się też umówić. Może się uda 2w1 tradycyjne i 3d.

Zakupy udane, biustonosz idealny do sukni ślubnej zakupiony.
 
Super,to jest dobry laktator jednak cena mówi sama za siebie tez,a z dwóch piersi na raz odciagalas pokarm i jak to szło ? Trzymać trzeba te butelki czy można jakoś to ogarnąć żeby mieć ręce wolne [emoji14] ?
Ja miałam mało pokarmu więc z dwóch piersi nigdy nie dawalam rady na raz. Czasami butelkę opieralam o poduszkę i ręce były wolne[emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem już po wizycie. Wszystko jest ok, mała ułożona główką w dół. Serducho bije . Szyjka w porządku. Zgoda na ślub udzielona. W piątek jadę do szpitala gdzie będę rodzić, doktorek pobierze wymazy i da mi skierowanie na badania krwi i moczu. Przy okazji mam się poumawiać na ktg , ale to od 37 tygodnia. Jeszcze usg zostaje do ogarnięcia, muszę się też umówić. Może się uda 2w1 tradycyjne i 3d.

Zakupy udane, biustonosz idealny do sukni ślubnej zakupiony.
Czyli wszystko gra w 100% . Super[emoji106] [emoji106] [emoji106]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
ja się cały czas zastanawiam nad ta chustą czy kupić i nie wiem :/ wygodniej by mi było z nią ale jak bym musiała jeszcze kurtkę kupić specjalną aby dziecko nosić w chuście przez zimę to nie za bardzo mi się uśmiecha taki wydatek
 
Do góry