reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny
Ja dziś nie wyspana jestem cała noc buczały u mnie rury jakaś awaria jest głowa mi pęka jak do jutra nie przestaną buczeć wzywam hydraulika bo mam już dość
Dziś mam mieć kuriera ze smyka już nie mogę się doczekać moich zdobyczy hehehe
Dziewczyny udanych wizyt

Ja śpię mocno, ale jak coś mi buczy... to bym coś/kogoś rozniasła.

No i pochwal się zdobyczami :)
 
Cześć dziewczyny :) @M@gda i @Mikado93 - udanych wizyt :*
Ja już przyjęłam Pana od moskiter, zamontowal i będziemy mieli już na przyszły rok, oprócz komarów non stop włażą do mieszkania jakieś dziwne muszyska i inne insekty.
Upiekłam właśnie muffiny bananowo-czekoladowe z migdałami i zaraz mam zamiar zrobić listę najważniejszych kosmetyków, które jeszcze muszę kupić dzidziusiowi :)
 
Ja dziś zostaje w domu,mąż właśnie dzwonił,żebym nie szła czasem na zajęcia i leżała,wiec odpoczywam dziś.
A takie muffiny bym zjadła oj @maggie91.
Póki co leżę w łóżku, popijam herbatę. To będzie nudny dzień :errr:
 
Cześć dziewczyny :) @M@gda i @Mikado93 - udanych wizyt :*
Ja już przyjęłam Pana od moskiter, zamontowal i będziemy mieli już na przyszły rok, oprócz komarów non stop włażą do mieszkania jakieś dziwne muszyska i inne insekty.
Upiekłam właśnie muffiny bananowo-czekoladowe z migdałami i zaraz mam zamiar zrobić listę najważniejszych kosmetyków, które jeszcze muszę kupić dzidziusiowi :)
Muffinki... Zła kobieto... Teraz mam ochotę na słodkie :D:D
 
Chwile temu wrócilismy, czuje sie jak po dobrym aeorobiku, jeszcze mlody przez te 2 miesiace wszystko pozapominal i byl mega wstydliwy, tylko na rece do mamy, mam nadzieje, ze sie rozkreci:). Franek ma 20 miesiecy, na zajecia chodzimy juz od lutego, to taka rytmika dla maluchow od 1-3lat. Bardzo fajna sprawa i naeet niedroga.
Co do kupowania sukienek to fakt poczekam jeszcze na ta wizytr u Doeringa, sama nie moge uwierzyć, ze mogl sie pomylic. Bardzo mu ufam, bo wiem, ze jest dobry w tym co robi, ale to byl 17 tydzien, wiec moze zbyt wczesnoe postawil na ta plec. Dziwne, ze moja doktor na obu wizytach niczego sie nie dopatrzyla, p..k chyba nie jest juz taki malutki:). No nic zobaczymy, wazne zeby bylo zdrowe i brak rozowego koloru ogole mi nie przeszkadza:).
Ja dzisiaj robie pulpety w sosie pomidorowym i mam jeszcze babeczki dr Oetkera, bo tesciowa mi dala to moze je zrobie, choc wcale nie przepadam za ta chemia, ale jak juz jest to sie zje:).
Jeszcze dzisiaj przychodzi kominiarz, a mi nawet lozka nie chce sie scielic i maz pelno swoich ciuchow na krzesle zostawil, istna melina w domu..:/
To jak u mnie, też bałagan, a jeszcze pół domu rozkute...
 
1504693353-aaaaaa.jpeg


1504693540-aaaaaa.jpeg


Takie co nie co przyszło jeszcze dwie paczki Maja do mnie dotrzeć

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzięki dziewczyny za kciuki, ja już wracam. Z małym wszystko ok, ze mną też (jedyne 1,2kg na plusie przez 5tyg więc nie ma tragedii), Piotrek rośnie jak na drożdżach ale się mega wiercił i zarówno położna jak chciała tętna posłuchać jak i pani dr na usg nie mogły go złapać. :D ostatecznie serduszko bije jak trzeba, po raz kolejny nowy lekarz potwierdził płeć (już 5 lekarz i 6 potwierdzenie więc chyba córki tym razem nie będzie). Ma już około 1150g z granicą błędu ok 50g przez te wiercenie. Zdjęcie mam jedynie główki i trochę rozmazane więc nie wiem czy jest sens wstawiać.

Ogólnie tak jak @Karolcia90 mówiła chyba będę starała się zostać u tej pani dr nawet jak będę musiała jeździć przez cały Gdańsk bo to anioł nie lekarz, do tego od września przyjmuje zarówno na nfz jak i prywatnie więc mimo że zapisałam się prywatnie to podpięła mnie na nfz ;) Opowiedziałam o swoich przygodach to też się przejęła. Do tego sama z siebie sprawdziła szyjkę i usg bez proszenia się jak to miałam u tego poprzedniego doktorka. Skierowanie na morfologię, cały pakiet tarczycowy i mocz też dostałam i jeszcze oberwało się za to że poprzedni lekarz miał na te badania wylane. Jedyne co mnie zdziwiło to to że wg tej pani dr mój wynik z poniedziałku tsh 1,81 (poprzednio miałam już ładne 0,7) jest w normie bo u niej norma w ciąży do 2 ale i tak mam pakiet zrobić na następną wizytę.

PS przepraszam za chaos ale piszę z autobusu. ;)
 
Do góry