reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dziewczyny, potrzebuje porady odnośnie laktatora. Dla mnie temat laktacji jest strasznie trudny, gorzej to wspominam niż poród. Dużo gorzej. Jednak marzę o tym by Helenkę karmić piersią. Dlatego chce kupić dobry laktator

Nie wiem czy wybrać medela swing, czy jednak lepiej zainwestować w freestyle. A może LOVI Prolactis sobie spokojnie poradzi.

Czy jednak lepiej umówić się z doradcą laktacyjnym i z nią na ten temat porozmawiać? Jak myślicie ?
 
reklama
Dziewczyny, potrzebuje porady odnośnie laktatora. Dla mnie temat laktacji jest strasznie trudny, gorzej to wspominam niż poród. Dużo gorzej. Jednak marzę o tym by Helenkę karmić piersią. Dlatego chce kupić dobry laktator

Nie wiem czy wybrać medela swing, czy jednak lepiej zainwestować w freestyle. A może LOVI Prolactis sobie spokojnie poradzi.

Czy jednak lepiej umówić się z doradcą laktacyjnym i z nią na ten temat porozmawiać? Jak myślicie ?
Kochana ja myślę, ze najważniejsze jest nastawienie. I na chłodno oceń sytuacji i tu pewnie pomoże doradca laktacyjne który zbada twoje piersi oceni sutki gruczoły.
 
@Zinc no to idziemy razem ;)

@pieszczoszka1988 ja to się boję że mój mi koła zacznie obgryzać ^^ Już się przymierzał do kółek od odkurzacza :D
Słodka ta Twoja puchata mordeczka :) Mój wychodzi na zjęciach jak czarna plama xD
u mnie tak samica koła załatwiła od wózka dla lalek :/ ale u niej to normalne jak ona czegoś nie zniszczy to nie przeżyje hehe
 
Jednak wykopałam na olx zdjęcie wózka :) 571927148_7_1000x700_super-wozek-3w1-tako-sklep-babybum-.jpg
 

Załączniki

  • 571927148_7_1000x700_super-wozek-3w1-tako-sklep-babybum-.jpg
    571927148_7_1000x700_super-wozek-3w1-tako-sklep-babybum-.jpg
    50,3 KB · Wyświetleń: 119
reklama
Do góry