reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja za to muszę czekać do poniedziałku żeby się dowiedzieć czy uda się wcześniej wykonać to dokładne badanie usg czy te komory boczne mózgu faktycznie mają taki wymiar i czy coś sie w nich zmienia...
Słuchajcie ja to tak sobie pomyślałam, że chyba branże zmienie na jakąś zwiazana z dziećmi hah. Jak nie sklep to przedszkole. Te ceny są kosmiczne :D
 
reklama
Mi tez sie dzisiaj sprzatac nie chce. Jakos ciężko mi dupe ruszyć no i średnio sie czuje dzisiaj. Maz mówi ze on ogarnie dom ale szkoda mi go żeby sam robił wszystko po pracy

p19uflw1nv024jhl.png
Mój ma wolne od wczoraj. I też Mu się nie chce. Ale widzę że kuchnię ogarnął. Poza tym muszę się ruszyć. Sprzątanie to przy tych upałach moja jedyna forma ruchu. Bo na spacery teraz nie wychodzę. A cellulit rośnie :/ Nogi mi schudły a mimo to mam grudy. Feee... Nie lubię swoich nóg w ciąży. Wiem że lody mi nie pomogą w pozbyciu się tego paskudztwa ale cóż. Inaczej dziś nie sprzątnę xD Jutro będę leżyć odłogiem cały dzień :D Taki mam plan ^^
 
A może by warto rodzince zasugerować czego potrzebujecie. Tak będziecie mieli mnóstwo niepotrzebnych rzeczy których nie użyjecie.
Te ciuszki o niewłaściwych rozmiarach warto byłoby wymienić.
Sugerowałam, ale ja już siły nie mam. A nie chce, żeby było, że wymuszam inne zakupy, bo ubranek mi starczy. To nie takie proste. Jak powiedziałam prababci, że te trochę drogo jak na śpiochy i nie warto tyle wydawać kasy, to powiedziała.. chciałam to kupiłam. No i weź gadaj. A powiedz, że rozmiarówka zła, to słyszę że może się przyda. No nic nie zrobie. Ja doceniam, że kupują bo to ogromna pomoc, ale wszystko z głową żeby było. Tym bardziej jak pisałam, listę zakupów mam długą. Fajnie jakby ktoś zapytał, Ania czego Ci jeszcze brakuje? A nie 40 śpiochy w rozmiarze 56. Eeeechhhhh
 
@Ankuś u mnie przy Tobiaszu sprawdziła się skarbonka. cały czas stoi, co jakiś czas otwieramy i jedziemy po zabawki. Bo u nas znowu to była plaga bzdetnych zabaweczek....

Co do karuzeli, T. Ciocia to neurolog dziecięcy z centrum zdrowia dziecka i Ona zawsze mówi że karuzele to nie najlepszy pomysł, a jak już to najwcześniej po skończonych trzech miesiącach. Tobiasz też nie miał i pięknie w łóżku zasypial, Helka też nie będzie mieć.

Ogólnie jest taka moda, że dla dzieci wszystko gra, świeci śpiewa, rusza się etc u nas królują puzzle, duplo i drewniane zabawki, no i wszystkie artystyczne czyli kredki, farby. Mnie wszystkie te szczeniaczki uczniaczki i inne przerażają.

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
Pomysł fajny, tylko na jakieś okazje. A tak to głupio mówić, że wolę kasę jak prezenty.
 
Mi tez sie dzisiaj sprzatac nie chce. Jakos ciężko mi dupe ruszyć no i średnio sie czuje dzisiaj. Maz mówi ze on ogarnie dom ale szkoda mi go żeby sam robił wszystko po pracy

p19uflw1nv024jhl.png
Mi nie tyle szkoda męża co siebie bo i tak chodzę i poprawiam :-D

Teraz nauczyłam się żyć w umiarkowanym bałagan i nie jest źle :-D
 
reklama
Mi nie tyle szkoda męża co siebie bo i tak chodzę i poprawiam :-D

Teraz nauczyłam się żyć w umiarkowanym bałagan i nie jest źle :-D
To u nas Ł całkiem nieźle sobie radzi. On ma tylko problemy z zakamarkami ^^ Tam to sprzątam tylko ja, bo On tego nie umie ogarnąć xD Za to podłogi i blaty to błyszczą <3
 
Do góry