reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
@Ankuś mam nadzieję, że sprawa z nogą psinki przestanie się tak przeciągać i ją w końcu dobrze zdiagnozują.. Szkoda, że musi tak cierpieć ..

@Rossiczka cała Wasza lista imion mi się podoba [emoji7].

@basiulka9 udanych połówkowych [emoji6]! @M@gda miłej kontroli [emoji16].

Ależ ja mam problemy ze wstawaniem.. Mam dziś masę spraw do ogarnięcia.. Żeby ze wszystkim zdążyć powinna ok 8 wyjść z domu... A ja nadal leżę w łóżku [emoji23]. Chyba dziś nie dotrę do pracy..

Miłego dnia dziewczyny [emoji16]!

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wie któras ile kosztuje krzywa cukrowa ? ;) na stronie laboratorium nie potrafię znaleźć a nie wiem na ile szykować sie :D

p19uflw1nv024jhl.png
Ja zaraz idę z psem na spacer i zejdę do przychodni. Muszę zapytać jak wygląda to badanie, kiedy wyniki i ile kosztuje także jak się dowiem to Ci napisze.
@Rossiczka, Helenka piękne imię, podoba mi się bardzo.
 
My narazie jeszcze nie urządzamy końcika dla maleństwa.We wrześniu weźmiemy się za zakupy takie solidne.Teraz muszę jeszcze ciuszki uporządkować i zobaczyć co muszę kupić.
 
@Rossiczka ja mam dziwny gust, i choć wszystkie mi się podobają, to najbardziej Jagoda :)

Aaaa i ty podobno nie lubisz zdrobnień... u męża w rodzinie jest Helenka, Hela, Helutka, Heluś (otwierając litanię :D:D )
 
reklama
Do góry