reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@Eraja Ty i te Twoje sny :D Ja tez mam smaka na mięso z słodkim, więc jem z owocami :D łopatka wieprzowa z ananasem, jakie to pyszne :D

Zapomniałam zapytać, jak królik ?
O jaaa, pyycha :D

Dziękuję że pytasz. Uszak już jest w naprawdę dobrej kondycji. Po tych 4 zastrzykach nam odżył. Wcina od wczoraj normalnie z miseczki. Wybiera korzenie marchewki i pietruszki, więc jest prawie tak jak kiedyś :) Jeszcze z selerem naciowym mu słabo idzie ;) Widzę że ma delikatne huśtawki nastrojów, ale ma jeszcze z niecały miesiąc aż będzie całkiem spokojny. A dziś w nocy wskoczył nam do łóżka i lizał łydki, hihihihi <3 Kochany :) No i właśnie te noce. Wreszcie możemy go trzymać wolno całą dobę. :) Jestem szczęsliwa że nie muszę go na noc zamykać.

Idę coś zrobić dobrego na drugie śniadanie. Jestem głodna jak wilk ^^
 
reklama
1500884057-aaaaaa.jpeg
moj Duduś w koncu wczoraj dorwal Rabusia. Dzisiaj od rana szaleja :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety mamy to samo, więc doskonale Cis rozumiem. Kasa się kończy na mieszkanie, a jeszcze tyle rzeczy dla dziecka trzeba kupic. Nie mogłam spać przez to w nocy.
Więc nie jestem jedyna... remont przed nami, współpracujemy z projektantką, mamy budżet, ale i tak się martwię... Taka kasa... I jak w nocy nie śpię to myślę i mam chyba jakieś stany lękowe - wiem, wiem głupia jestem. Dobrze, że zazwyczaj śpię mocno to nie mam czasu myśleć o tym.
 
Dziewczyny pomóżcie no ja sama już niewiem co i jak . Chcemy z mężem zrobić remont sypialni ;) i chcemy pomalować ściany i tu jest problem bo nieiwem jaki kolor żeby dla maleństwa był dobry . Bo córka będzie z nami w pokoju . Myślałam żeby jakoś oddzielić jej kącik np jakieś pasy czy tapeta tam gdzie będzie małej łóżeczko . Ale brak pomysłów . Macie jakieś inspiracje jak to zrobić ? Jaki kolor ?

Napisane na SM-N900V w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry ;)Mnie dzisiaj obudził telefon z pytaniem-Będziesz kładła ogórki?:D No i cóż właśnie czekam na ogórki i będę kłaść ;)Idę obiad podszykować i biorę się za mycie słoików.
My przeprowadziliśmy się w lutym do swojego domku i tak na prawdę zrobiliśmy tylko dół domu a na górze tylko sypialnie bo nie dali byśmy rady już z kasą. I teraz co jest troszkę więcej pieniążków to coś kupujemy,a to łóżko do sypialni a to jakieś zasłony itp. Jeszcze czeka nas ogrodzenie w tym roku bo bardzo chcemy psa a bez ogrodzenia nie da rady ;)
Miłego dnia ;)
 
Hej dziewczyny! :)
Ja znowu po przerwie, tym razem internetu nie mielismy jakis czas..wszystko u Was w porządku? Dzieciaczki zdrowo fikaja?:)
Robicie juz pomalu wyprawki i bobasowe zakupy?:) Pochwalcie sie, co fajnego udalo sie Wam dorwac, szczegolnie na promocjach:) Nam dzisiaj ma przyjsc wózek, taki 3 w 1 - Britax B-agile 4 plus z gondolka transportowa i fotelikiem Save Sleeper, wiec pierwszy wiekszy zakup za nami, mam nadzieje, ze bedziemy zadowoleni :)
 
Cześć dziewczyny :) cały czas was czytam, ale jakoś ostatnio miałam takie dni, że tylko bym spala i spała. Dzisiejszy dzień trochę lepszy bo wczoraj skrecalismy powoli komodę i słupek do pokoiku dla Małej i dziś pół ranka się temu przyglądałam i nawet skręciłam szuflady, bo nie mogłam się powstrzymać :) nie robiliśmy jeszcze żadnych większych zakupów. Mam tylko łóżeczko wypatrzone, z wózkiem nadal mam problem.
Śledziłam uszatkowa sytuację @Eraja i cieszę się, że wszystko jest wraca do normy :) i z tego, co widziałam, nikomu na razie nie zmieniła się płeć dzieciątka, więc możliwe że i u mnie będzie nadal Lenka w środę :)
My też do swojego nowego mieszkania wprowadziliśmy się w lutym mając tylko łazienkę i kuchnie, wszystko robimy po kolei, ale i tak jeszcze bardzo dużo jest do kupienia/zrobienia, jak zawsze :)
 
reklama
Do góry