reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

1500881357-aaaaaa.jpeg

U mnie 200zl stan idealny, dużo ?

p19uflw1nv024jhl.png
Duża się wydaje. Jaki ma przedział wagowy? Zaproponuj niższą cene. Ja tak zrobiłam i nie było problemu.
 
reklama
Dzień dobry :)
Ja dziś śniłam że rodziłam naturalnie bliźniaki ^^ 2500g każde, hihihihi :)

U mnie dziś w planach drobne porządki. Troszkę poodkurzam, wypiorę królicze ręczniki i zrobię naleśniki. Dziś na bogato bo z bananem, czekoladą i bitą śmietaną. Teraz mam ciekawe smaki słodko-mięsny. Ł się śmiał że wieczorem to kiełbasę powinnam zjeść zamiast z musztardą to z kremem czekoladowym ;)

Temat kasy - temat rzeka. Ja o tym myślę na non stopie gdzieś od 2 miesiąca ciąży. Mieszkamy rok we własnym mieszkanku i wiecznie brakuje mi kasy żeby je uprzytulnić. Mamy gołe ściany xD Ale dziś zamawiamy narożnik :) Także to zawsze mały kroczek w przód.

@Oska305 jak tam Twój twardy brzuś? Zluzował już? :*

Miłego dnia! :)
 
Dzień dobry :)
Ja dziś śniłam że rodziłam naturalnie bliźniaki ^^ 2500g każde, hihihihi :)

U mnie dziś w planach drobne porządki. Troszkę poodkurzam, wypiorę królicze ręczniki i zrobię naleśniki. Dziś na bogato bo z bananem, czekoladą i bitą śmietaną. Teraz mam ciekawe smaki słodko-mięsny. Ł się śmiał że wieczorem to kiełbasę powinnam zjeść zamiast z musztardą to z kremem czekoladowym ;)

Temat kasy - temat rzeka. Ja o tym myślę na non stopie gdzieś od 2 miesiąca ciąży. Mieszkamy rok we własnym mieszkanku i wiecznie brakuje mi kasy żeby je uprzytulnić. Mamy gołe ściany xD Ale dziś zamawiamy narożnik :) Także to zawsze mały kroczek w przód.

@Oska305 jak tam Twój twardy brzuś? Zluzował już? :*

Miłego dnia! :)
Ja kielbase jem ze slodka musztarda miodowa:p sprobuj:D nie wiem czy w polsce taka jest ale u mnie tak taka slodziutka mniam :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Eraja Ty i te Twoje sny :D Ja tez mam smaka na mięso z słodkim, więc jem z owocami :D łopatka wieprzowa z ananasem, jakie to pyszne :D

Zapomniałam zapytać, jak królik ?
 
Ooo ja i takim sposobem przypomniałam sobie o kaczce z jablkami.... teraz musze zrobic kaczkę na obiad...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

O matulu też bym zjadła, a ja kaczki z jabłkami nie umiem zrobić (tzn nawet nigdy nie próbowałam) zazwyczaj robię piersi w pomarańczach.... Ty masz zawsze setki fantastycznych przepisów, więc poproszę na Kaczuchę w jabłkach :D
 
O matulu też bym zjadła, a ja kaczki z jabłkami nie umiem zrobić (tzn nawet nigdy nie próbowałam) zazwyczaj robię piersi w pomarańczach.... Ty masz zawsze setki fantastycznych przepisów, więc poproszę na Kaczuchę w jabłkach :D
Nie mam hehe ja mam glowe z przepisami :) tata mnie nauczyl gotowac jak bylam mala. Kaczke robie prosto. Nacieram sola, pieprzem, czosnkiem i duzo majeranku na zewnątrz i do srodka i wpycham duzo jablek. Zaszywam i do pieca. Jak kaczka ma 1 kilo to na godzinę jak 2 kilo to 2 godziny. 190 stopni. I sama sie robi. A jak niekiedy zapomni mi sie wyjac i zostanie pol godziny dluzej to sie fajnie rozpada i tez mi smakuje [emoji14] pytanie gdzie ja dzisiaj kaczke kupie haha chyba Piotrka nad Neckar wysle na polowanie :D

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry :)
Ja powoli się ogarniam. Dziś czeka mnie sprzątanie całego mieszkania razem z przeglądem ubrań i zabawek córki więc trochę pracy będę miala. Od wtorku będę pilnować córki koleżanki (samotna matka, tatuś nie pomaga, ona w pracy a dziecko nie dostało się na dyżur do przedszkola) więc będę miała pod opieką dwie pięciolatki do końca tygodnia :D mam nadzieję, że jakoś to przeżyje ;)

m3sx3e3k25iia4nv.png
 
Do góry