reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

@gie_er jak sytuacja u Ciebie? mam nadzieje że już lepiej, nadal 3mamy w kciuki
Wypisuję się dzisiaj na swoją prośbę. Od wczoraj od rana są jakieś resztki plamień, dzisiaj już brązowe. Chcieli żebym do jutra została z tym holterem, ale tak jak mówilam zrobię go na PZU. Wizja pójścia do domu uspokoiła mnie na tyle że wstałam z ciśnieniem 100/60 ;) więc nie chce znowu ryzykować nerwów.

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Czesc Dziewczyny..
Chwile mnie nie bylo, ale duzo sie dzialo.. w piatek z tymi moimi bolami wyladowalam na IP. Lezalam sobie kilka godzin pod kroplowka bo okazalo sie, ze to najprawdopodobniej refluks mi sie odezwal. Bol brzucha niesamowity. Ale z Dzidzia wszystko ok na szczescie. Jedyne co musze troche uwazac na jedzenie - moj zoladek nie wytrzymal ciazowej rozpusty po prostu..

W pracy tez czuje sie coraz gorzej - klima daje popalic, a dodatkowo stres w zzwiazku ze zmianami personalnymi, wiec padla decyzja, ze od poczatku sierpnia ide na L4...

Poniewaz mnie chwile nie bylo to Wam wszytskim wielkie gratulacje pozytywnych wiesci, poznanych plci i pieknych zdjec z USG! Niech nadze Dzieciatka rosna w sile.

Zle sie czujacym - duzo sily i oby wszystkie dolegliwosci szybko przeszly..

Szczegolnie @gie_er - daj znac co z Toba - martwimy sie!!

@reniuszek - wiesz, ze Cie lubie i nie zmarnuj tego! Nie gadaj glupot, ze jestes wielka bo wygladasz super (juz Ci to mowilam). Waga sie kompletnie nie przejmuj bo zrzucicsz raz dwa po ciazy. Zobacz - ja tez mam 160 i przy Antosiu z przeszczepu wazacego 47 kg (to bylo zaraz po slubie) dobilam do 73kg. I co? Niecaly rok pozniej mialam znow 47kg :) Jestes teraz najpiekniejsza istota na ziemi - masz w sobie wielki Skarb, a Twoje cialo to cieply i przytulmny domek dla niego. Taka nasza uroda i to jest cudowne!!! W tej ciazy tez sie jakos mega nie objadam, a mam juz +6 - no stress Malenka :)<3

Btw ja tez sie sie czulam w ciazowych ogrodniczkach to sobie poszlam do Cropp'a i kupilam zwykle ogrodniczki tylko 2 rozmiary wieksze i czuje sie w nich cudownie! Nie opinaja mi ud (a tez mam od tanca masywne) - moze tam sprobuj? Polecam tez Joggery z dzialu meskiego - dla nas :) maja fajna gumke w pasie i ja sobie w nich spokojnie smigam, a wygladaja super.
Dobrze że już wszystko ok. I dobrze że od sierpnia L4. Ja też od sierpnia [emoji3] wszyscy w pracy panikują i błagają żebym podokańczała mnóstwo spraw (każdy chce być najważniejszy), ale mimo to nikt nie protestuje, a ponieważ pracuję z prawie samymi babami to mnie rozumieją [emoji4]
 
Dziewczyny, pięknych dzisiejszych wizyt :)

@gie_er rób tak, żeby było jak najlepiej dla Ciebie i Poli (mam nadzieję że imię mi się nie pomyliło:*) grunt że młoda się trzyma super świetnie.

@Endywia no średni weekend miałaś:/ dobrze, że już dobrze

@reniuszek mam 160 i 71kg wagi...z taką zaczynałam ciąże. Znam ból wygladania jak kolka bo cyc mam taki że moglabym nim zabić ;) jak na moje oko wygladasz SUPERzgrabnie!! A to samopoczucie..obstawiam jak dziewczyny hormony lub stres związany z ostatnimi wydarzeniami. Jesteś piękna mała :*

@Rossiczka wczoraj miałam jakiś gorszy dzień psychicznie i wylałam przy każdym poście o twoim piesku, bo od razu widziałam moja Lolę jak miała biegunkę przez 2 dni i ledwo żyła. Lekarza macie dobrego więc na pewno szybko wyprowadzi wam pieska na prostą.

@Millo Inkaaaaa huraaaa :* cudownie, teraz trzymaj kciuki za mnie i Kaline w piątek..już powoli zaczynam srać po gaciach. Dobrze, że młoda się codziennie rusza..miód na zatroskane serce matki
 
Cześć Dziewczyny, miłego dnia i udanych wizyt.

Jejku ale Wy te sny macie, u mnie na szczęście bez takich szaleństw. Straszne za to jest to jak.Ja się w nocy poce. Cała mokra wstaje jak po silce. Dobrze że sobie ostatnio.trochę nowych pizam kupiłam :-) więc zaraz pod prysznic.

Moja Georgia ma się dużo lepiej, nawet dzisiaj apetyt ma, ale wciąż jest na glodowce biedna. Więc dzisiaj znowu wet, kroplowki antybiotyk i reszta.
1499840574-aaaaaa.jpeg


Mój Tata w poniedziałek przyjechał więc mam cudownie, bo bawi się z Młodym, wczoraj mi też posprzatal i zajmuje się zakupami i gotowaniem. Czuje się jak Księżniczka (to część prezentu urodzinowego abym odpoczela, zanim w morze znowu wypłynie)

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ach jaka piękna sunia !!! <3
Zazdroszczę taty cudowny!! mój nigdy taki nie był..a teraz nie nadrobi bo nie żyje od 8 lat. Odpoczywaj i korzystaj z pomocy póki jest z Wami :) Dziadki są super!
 
Ach jaka piękna sunia !!! <3
Zazdroszczę taty cudowny!! mój nigdy taki nie był..a teraz nie nadrobi bo nie żyje od 8 lat. Odpoczywaj i korzystaj z pomocy póki jest z Wami :) Dziadki są super!
To współczuję braku taty :-(

Mój to fakt jest cudowny, zawsze był. Najbardziej w Dziadzi zakochany Tobiasz, miał niecały rok jak w Dziadku się zakochał i jak jest Dziadek nic inne się nie liczy. Mimo że mój.ojciec pływa więc rzadko jest w domu, mieszka od nas 360 km. Ale i tak skradł serce mego syna
 
reklama
Do góry