reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Hej :) ja już po sprzątaniu i teraz walczę z obiadem :) tak mnie wzięło na schabowe go ze zjadła bym surowego [emoji23][emoji23][emoji23]
Melka dobrze ze juz nie krwawisz :) to dobry znak :)

 img]
 
reklama
Melka trzymaj sie:*ogladaj sobie,opoczywaj i sie nie stresuj za mocno:*

Ja dzis lepiej niz wczoraj bo caly dzien mnie mdlosci trzymaly bleee..
Ja sie poki co nie kocham choc malz steskniony z dele wrocil:p Boje się..jak jeszcze ciaza niepewna to wole nie ryzykowac.No i zeby jakiejs infekcji nie zlapac bo wlasnie to mozna.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, u mnie suwaczek działa idealnie, liczy wg. OM, mam 6t6d i tak jest na suwaku, jest z suwaczki.pl czy com Tam jest link specjalnie pod forum babyboom

Co do seksów to my też nic...boję się po prostu. Na szczęście druga połówka to w zupełności rozumie.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, u mnie suwaczek działa idealnie, liczy wg. OM, mam 6t6d i tak jest na suwaku, jest z suwaczki.pl czy com Tam jest link specjalnie pod forum babyboom

Co do seksów to my też nic...boję się po prostu. Na szczęście druga połówka to w zupełności rozumie.

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale ja nie widzę Twojego suwaczka.
 
Dzieczyny, czy Wam też tak szybko rosną piersi? Ja juz o rozmiar wiekszy stanik musialam kupic [emoji31]


ja9nsdh.png
Apropo piersi pierwsze dwa tyg ciąży miałam obolałe i ogromne.. Teraz są większe niż normalnie ale już nie takie jak były jakby oklaply... I nie bolą mnie tak mocno miała tak któras?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Apropo piersi pierwsze dwa tyg ciąży miałam obolałe i ogromne.. Teraz są większe niż normalnie ale już nie takie jak były jakby oklaply... I nie bolą mnie tak mocno miała tak któras?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi piersi zbytnio nie urosły ale bolą cały czas, szczególnie sutki. Ale to ponoć normalne że raz bolą mocniej a raz mniej

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Apropo piersi pierwsze dwa tyg ciąży miałam obolałe i ogromne.. Teraz są większe niż normalnie ale już nie takie jak były jakby oklaply... I nie bolą mnie tak mocno miała tak któras?

Napisane na E5823 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie bolały przez ostatnie 3tygodnie. Tydzień jeszcze przed testowaniem. A od dwóch dni już dużo słabiej. Czasami nawet w ogóle. Ale też słyszałam, że to normalne. Tak samo 3ostatnie dni miałam problem z żołądkiem a dzisiaj jak ręką odjął. Także co organizm to inaczej reaguje. Ale zmęczenie i lekkie zawroty głowy zostały

 
Do góry