reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Ja na szczescie mialam super piersi do karmienia.Nie musialam w ogole wkladek laktacyjnych nosic bo mi z nich nie psikalo:)a mleka bylo duzo.Karmilam 2 lata:)
Piersi mam male.Po karmieniu wrocily do normy buu..:(

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zaczelam krwawic niestety... poki co odpoczywam i leze. Biore progesteron bo mi zapisali w klinice in vitro.... no i nospe. Ale po wysiusianiu mam krew.... czekam na jutrzejsza wizyte. Z calego serca zaluje ze nie ma mnie w Polsce, bylam po pracy w 2 szpitalach na emergency tu w UK- oddzial wczesnej ciazy gdzie stacjonuje ginekolog w razie potzreby otwarte od 8-16.30 pon-pt. Na ostrym dyzyrze nie ma ginekologa!!![emoji29][emoji22][emoji22]

 
Zaczelam krwawic niestety... poki co odpoczywam i leze. Biore progesteron bo mi zapisali w klinice in vitro.... no i nospe. Ale po wysiusianiu mam krew.... czekam na jutrzejsza wizyte. Z calego serca zaluje ze nie ma mnie w Polsce, bylam po pracy w 2 szpitalach na emergency tu w UK- oddzial wczesnej ciazy gdzie stacjonuje ginekolog w razie potzreby otwarte od 8-16.30 pon-pt. Na ostrym dyzyrze nie ma ginekologa!!![emoji29][emoji22][emoji22]

Melka trzymaj się! Będzie dobrze :* mogę Cie tylko pocieszyć że z młodsza córka krwawilam non stop a udało mi się ciążę donosic :) trzymam kciuki za Ciebie i fasola [emoji106] [emoji8] łez i odpoczywaj! Mocno krwawisz?

 img]
 
Zaczelam krwawic niestety... poki co odpoczywam i leze. Biore progesteron bo mi zapisali w klinice in vitro.... no i nospe. Ale po wysiusianiu mam krew.... czekam na jutrzejsza wizyte. Z calego serca zaluje ze nie ma mnie w Polsce, bylam po pracy w 2 szpitalach na emergency tu w UK- oddzial wczesnej ciazy gdzie stacjonuje ginekolog w razie potzreby otwarte od 8-16.30 pon-pt. Na ostrym dyzyrze nie ma ginekologa!!![emoji29][emoji22][emoji22]

Jestem z Tobą Kochana[emoji10][emoji10][emoji10]i bardzo bardzo trzymam kciuki za Ciebie i fasolkę[emoji10][emoji10][emoji10]i wierzę, że będzie dobrze[emoji8][emoji8][emoji8]

 
Melka trzymaj się! Będzie dobrze :* mogę Cie tylko pocieszyć że z młodsza córka krwawilam non stop a udało mi się ciążę donosic :) trzymam kciuki za Ciebie i fasola [emoji106] [emoji8] łez i odpoczywaj! Mocno krwawisz?

 img]
Na poczatku po siusianiu, potem raz, na wkladke nie duzo a teraz przy podcieraniu papierem po siusianiu jest krew..nie duzo tylko na papierze

 
reklama
Ja jestem po ivf i nie do konca woem jak to liczyc, ale jesli licze prawidlowo to 13 albo 14 grudnia. A ty?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Według rozpiski z laboratorium pierwsza beta wykazuje 2-3 tydzień ciąży. Czyli mam sobie dodać te 2 tygodnie przed owulacja? Jeszcze nie zapisałam się do ginekologa bo chciałabym pójść w 6 tygodniu ciąży. I tak naprawdę nie wiem kiedy mam iść [emoji16]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry