reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

reklama
Bez stresu :* ja wiem ze wszystko bedzie ok zreszta sama wczoraj widzialam na pogotowiu ale bardziej ufam mojemu lekarzowi :) u Ciebie tez wszystko bedzie super :* jak wczoraj zobaczylam moje male cudo jak kopie nozkami i rusza raczkami to bylam zaczarowana :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Dziś o 14:00 prenatalne więc sobie dość długo pooglądam moje dwa Skarby :-)
Już nie mogę się doczekać :-)
 
Mąż mój w trakcie pracy pojechał do kauflandu na otwarcie i już dzwonił, że kupuje dwa kartony pampersow bo dziecko może być klockiem i trzy kartony może być za dużo hahahah :D

p19uflw1nv024jhl.png
Mój mąż też kupuje dzisiaj dwa kartony pampersiaków ale wieczorem jak będzie jechał na trening. Mam nadzieję, że jeszcze będą :)
 
Nie działają mi powiadomienia [emoji53] macie jakiś pomysł co z tym fantem zrobić? Już się logowałam na nowo i nadal nic.. Zatrzymały się 3 dni temu i mi nic nie pokazuje [emoji53]. A lubię wiedzieć ile mam postów w danej chwili do nadrobienia, bo wtedy wiem czy mam wystarczająco czasu by przeczytać całość [emoji6]. Wczoraj z tym czasem było u mnie kiepsko więc nawet nie podczytywałam..

Super, że wszystkie wizyty przebiegły tak dobrze [emoji16].

Od zakupów dziecięcych jeszcze się powstrzymuję [emoji6]. Postanowiłam, że do czasu poznania płci nie będę kupować ciuszków [emoji6].. Ale nie wiem czy wytrzymam przynajmniej do tego 11 lipca, skoro zaraz wszystkie sklepy będą robić wyprzedaże (ten link do wyprzedaży C&A ćwiczy moją silną wolę.. Na takie zwykłe proste bodziaki...). O pampersach jeszcze nie myślę, niby mam gdzie trzymać, ale to chyba jeszcze nie ten etap [emoji6]. Za to na osobne konto wpłacam kasę i zbieram "na wyprawkę", to tak jakbym kupowała co miesiąc po trochu [emoji6].

@tusiaczzek1988 @ente powodzenia na badaniach [emoji6]!

@mrsMalec mam nadzieję, że teraz już będą Cię czekać same dobre informacje. Wyniki badań taty będą jeszcze dziś? Czy trzeba dłużej czekać?

@Oska305 cieszę się razem z Tobą z czucia ruchów [emoji7] i z tego, że w końcu Cię wypisują [emoji6].

@Brzuchatka2017 też bym dla świętego spokoju zajrzała do lekarza.. Dziecko w brzuchu jest chronione trochę przez nasze ciałka [emoji6], ale dla własnego świętego spokoju poszłabym sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry