reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Ja niestety nadal mocno przeziębiona, ratuję się domowymi sposobami, ale zatoki mam tak zawalone, że szkoda gadać.
Zdrówka, duuużo zdrówka!
Cześć dziewczyny :) Pozdrawiam wszystkie i mocno trzymam w kciuki za wizytujące. Mi się już gotuje ryż, mięsko zmielone , kapusta czek na swą kolej - czas do roboty :) Miłego i słonecznego dnia życzę.
U mnie dupa, na całym ryneczku nie było dużej ładnej kapusty włosiej (bo tylko z takiej robie gołąbki) więc dzisiaj gołąbków nie b edzie, poczekam jeszcze z tydzień, dwa ;-)
Laski plamienie nie przeszło i brzuch tez troche pobolewa. Wiem ze z dzidzia wszystko super ale dzwonilam do mojego lekarza i kazal przyjechac jutro z samego rana. Da mi progesteron to bede spokojniejsza a dzisiaj leze i odpoczywam
Leż Kochana i odpoczywaj, wsyztsko będzie dobrze!!!
@brzuchatka, kurczę może sprawdź jak masz jakieś podejrzenia?
 
reklama
Dziewczyny, przytrafila mi sie wczoraj niefajna rzecz, poslizgnelam sie jak wychodzilam z lazienki i dosc mocno uderzylam sie w brzuszek o stół :( Jakos strasznie bardzo nie bolalo, ale teraz caly czas czuje jakby takie napiecie i kilka razy mnie zaklulo..leciec tu do lekarza czy czekac na ta wizyte w PL 19stego? Sama juz nie wiem, co robic :(
Wypadało by jednak sprawdzić..dla własnego spokoju
Laski plamienie nie przeszło i brzuch tez troche pobolewa. Wiem ze z dzidzia wszystko super ale dzwonilam do mojego lekarza i kazal przyjechac jutro z samego rana. Da mi progesteron to bede spokojniejsza a dzisiaj leze i odpoczywam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana, leż i odpoczywaj [emoji8] a plamienie masz brązowe czy jakieś inne? Progesteron załatwi sprawę..dobrze, że wczoraj sprawdziłaś co Dzieciaczka bo teraz spokojniej będziesz do wszystkiego podchodziła.
Mamuśki idę do domu[emoji1][emoji1][emoji4]
Tralalalala :) raaaadość!
 
Wypadało by jednak sprawdzić..dla własnego spokoju

Kochana, leż i odpoczywaj [emoji8] a plamienie masz brązowe czy jakieś inne? Progesteron załatwi sprawę..dobrze, że wczoraj sprawdziłaś co Dzieciaczka bo teraz spokojniej będziesz do wszystkiego podchodziła.

Tralalalala :) raaaadość!
Na szczescie brazowe wiec nie sieje paniki szczegolnie ze wiem ze szyjka dluga i zamknieta a dzidzia zdrowa. Z progesteronem bede spokojniejsza

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Laski plamienie nie przeszło i brzuch tez troche pobolewa. Wiem ze z dzidzia wszystko super ale dzwonilam do mojego lekarza i kazal przyjechac jutro z samego rana. Da mi progesteron to bede spokojniejsza a dzisiaj leze i odpoczywam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Kurcze to jest jakieś fatum jak zaczyna jedną plamić to pół formu ma ten sam problem - o co chodzi :-(
Ja mam nadzieję że u mnie się to nie rozwinie i tylko na tym porannym epizodzie się skończy :-( Trzymaj się Kochana i bądź dobrej myśli bo na pewno wszystko będzie dobrze :-)
 
Kurcze to jest jakieś fatum jak zaczyna jedną plamić to pół formu ma ten sam problem - o co chodzi :-(
Ja mam nadzieję że u mnie się to nie rozwinie i tylko na tym porannym epizodzie się skończy :-( Trzymaj się Kochana i bądź dobrej myśli bo na pewno wszystko będzie dobrze :-)
Bez stresu :* ja wiem ze wszystko bedzie ok zreszta sama wczoraj widzialam na pogotowiu ale bardziej ufam mojemu lekarzowi :) u Ciebie tez wszystko bedzie super :* jak wczoraj zobaczylam moje male cudo jak kopie nozkami i rusza raczkami to bylam zaczarowana :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oska super ze wychodzicie:*jupi!!
Iwilleatyou dzisiaj lez jak najwiecej a jutro dostaniesz progesteron i bedzie dobrze:*
Brzuchatka chyba tez bym pojechala sprawdzic jak mowisz ze dziwny ten brzuch teraz

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, przytrafila mi sie wczoraj niefajna rzecz, poslizgnelam sie jak wychodzilam z lazienki i dosc mocno uderzylam sie w brzuszek o stół :( Jakos strasznie bardzo nie bolalo, ale teraz caly czas czuje jakby takie napiecie i kilka razy mnie zaklulo..leciec tu do lekarza czy czekac na ta wizyte w PL 19stego? Sama juz nie wiem, co robic :(
Idź do lekarza. Pewnie wszystko ok bo dzieciątko ma tam duza ochrone. Jednak lepiej sie upewnic
 
reklama
Do góry