reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

I nie wiadomo co lepsze. Nasze posty czytac teraz moze kazdy. Ale teoretycznie chyba jest sie tutaj bardziej anonimowym anizeli na fb. Chociaz w dziejszych czasach to jiz nic nie wiadomo:):)

2nn3s65gth7uh9au.png
 
reklama
Hej :) u mnie znowu mdłości a wczoraj ich nie miałam :( ja lecę córcia do żłobka odstawić i do pracy :) tam przynajmniej nie myślę że mi niedobrze :D

 
A ja tylko siku latam. W nocy trzy razy byłam, a to dopiero poczatki... Deszcz pada a ja muszę jechać pozałatwiać sprawy. Najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku. Głowa mnie boli i mi źle.

0d1ycsqvyoi9w9m1.png
 
A ja tylko siku latam. W nocy trzy razy byłam, a to dopiero poczatki... Deszcz pada a ja muszę jechać pozałatwiać sprawy. Najchętniej przeleżałabym cały dzień w łóżku. Głowa mnie boli i mi źle.

0d1ycsqvyoi9w9m1.png
Mnie też głowa zaczęła boleć. Mam dzisiaj wolne więc mały do przedszkola a ja pod kocyk

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak chyba można zrobić tylko jak wtedy już raczej nikt do nas nie dołączy? Pozatym nie wszyscy są na fb [emoji12] ale zgadzam się że czytanie tych wątków na forum jest niezbyt wygodne...

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz, ja np jeszcze nie zdecydowałam, czy chciałabym się chwalić personalnie przed wszystkimi znajomymi na FB, że jestem po ivf. Bo nawet tu każdy ma swoje zdanie, do którego ma oczywiście prawo, ale nie chciałabym stygmatyzować swoich dzieci.
 
No jasne rozumiem to. Ja z kolei na pewno nie chcę zbyt wcześnie mówić innym o mojej ciąży. Więc na razie wolę anonimowość tego forum. A swoją drogą to jest to dla mnie jakiś absurd że ktoś może mieć coś przeciwko ivf. Nie rozumiem ludzi którzy mają coś przeciw!

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Bo najbardziej boimy się tego czego nie znamy i co jest nowe. Jestem wierząca i chodzę do Kościoła, ale jak słyszę co duchowni mowia o dzieciach z in vitro... Bóg wie, a jednak pozwala się rodzić i normalnie żyć takim dzieciom, więc chyba jest to ok. A ludzie to tylko ludzie...

0d1ycsqvyoi9w9m1.png
 
Do góry