reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Dzien dobry
@elifit ponowne gratulacje!!!!! ale sie ciesze :)
@didi133 Tobie rowniez gratuluje :) super, ze juz po :)
@xXxIzuLQaxXx Boze duze koszty :( u nas wczoraj niecale 4000 poszly na auto, kupilismy takie na jakie nas bylo stac na tym etapie, golfa 4, starego nie oplacalo sie robic, tyle co silnik pojdzie na czesci i opony pasuja do obecnego auta :)
 
reklama
Hej laski. Ja wczoraj o 17 znowu bylam na ip bo wody mi odchodziły, niestety były zielone do 12 w nocy walczyłam mężnie o rozwarcie ale nic zero. Chwile po 12 tętno spadlo i zrobili mi cesarkę. Tak wiec oficjalnie poród mam za sobą. Mala jest słodka. Waży 3.750 mierzy 58cm. Nie na zrobię was bo jakos mi to nie w glowie. Wubaczcie
Gratulacje! szkoda, że nie udało się sn, ale zdrowie maluszka najważniejsze.
@elifit jeszcze raz gratulacje!!! I podobnie jak @2411magdalenka mam ochotę napisać, że jestem z Ciebie dumna
Teraz jeszcze tylko czekam na informację, że Bonusowej udało się urodzić w domu. :happy:
 
@Lux dalej czekam z rozwarciem i lekka frustracja w domu... rycze co chwile chce juz być po... w sumie mogłabym już być po cięciu ale czekam aż mały sam zdecyduje, wykancza mnie to nerwowo

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dziewczyny!:)
Gratulacje dla @elifit, @didi133 i @2411magdalenka :* dobrze ze jestescie po i ze wszystko sie udalo pomimo bolu i przejsc macie juz dzieciaczki przy sobie. Odpoczywajcie:*

No to jeszcze troche mas zostalo. Ja mam dzis humor okropny. Mam ochote wszystkich zabic i siebie tez :p takze zycze lepszych humorow Wam :* milej niedzieli;)
 
reklama
Witam.[emoji4]

Ooo też czekam na wieści od Bonusowej.

To już nie dużo zostało brzuchatek. Grudniówki dosyć szybko się rozpakowały[emoji6].

U nas nocka w miarę. Trochę zaczynam normowac karmienie i odzwyczajam Oskarka od tak częstego jedzenia. Teraz średnio wychodzi nam 2-2,5h i nie marudzi przy jedzeniu tak jak wcześniej, więc nie jest źle.

Miłej niedzieli [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry