reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
@Ritia , @Mamajasia25 gratulacje, super że bobasy już z Wami :D :D zazdraszczam! :D

u mnie dzisiaj mega ból krzyży od wczoraj, do tego stopnia, że chciałabym rodzić praktycznie "tu i teraz" ;) skurczów więcej, ale do niczego nie prowadzących. Marzy mi się rychły poród, bo jest mi ciężko "fizycznie" i chodzę sfrustrowana i zła... najchętniej rodziłabym dzisiaj wieczór albo w nocy ;)

4S praktykowane i odczuwam efekty, które jednak "rozmywają się w próżni" ;) czytam Was codziennie, ale nie chcę zarażać złym nastrojem więc milczę...

to kciukasy za walczące o SN :D powodzenia!
 
serce mi peka, moze nie bylo najnowsze, ale MOJE ukochane, 10 lat je mialam :(
15417841-760782487409306-64027.jpg

15409960-760782494075972-19253.jpg
 
Eli, Ty tak do 12 czekasz, tak? :) I jeśli do tej pory nic się nie zacznie to cc? Czy będą czekać aż miną te dwa tygodnie, o które się może ciąża wydłużyć?
 
@anio0 ja się nie dam pokroić na zimno i oni nie zaproponują tego dopóki nie poproszę.
12.12 powinni preindukować cewnikiem foleya, tak się umawialiśmy z ordynatorem i tak szpital praktykuje z tego co mi wiadomo. Natomiast jeśli szyja nie będzie gotowa i powiedzą że jeszcze trochę poczekamy to poczekamy bo .. badania ok łożysko pracuje dobrze. . Ktg w normie.. Lili dobrze w brzuszku.. raczej powiem że nie do końca czekamy bo ja chcę przed świętami w domu być. Jeśli zrobią coś wcześniej i szyjka nie będzie gotowa to mam spore szanse na męczący poród zakończony cc. Wolę poczekać. Dla mnie i Lili bezpieczniej w ten sposób.

♡ 40 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
Ja się tak zastanawiam ile w tym prawdy jest, że dzieci urodzone w pszczególnych miesiącach mają charakter odpowiadający danemu miesiącowi . Musi się, że dzieci urodzone w okresie zimowycm niby są ospałe, flegmatyczne, a dzieci urodzone w okrsie Letnim ruchliwe. Jak to jest nie wiem. Inni twierdzą, że jest inaczej Link do: Urodzeni w grudniu: - WrotaRozwoju.PL, że dzieci przypadające na dany dzień urodzenia, ale chyba to już przesada. A jak wy myśliciem, czy wasze dzieci są ruchlwie, czy może bardziej spokojne.

Moim zdaniem może mieć tutaj raczej wpływ samego nastroju, który panuje w danym miesiącu, a że dzieci szybko przyswajają taka wiedze z otoczenia od ludzi. Wiadomo ludzie w zime są ospali a w lato rychliwi. To może być tego powód. A jakie sa wasze obserwacje??
 
reklama
@Luxuorius przytulam

@elifit super podejscie w szpitalu. Nie puszczamy kciukow za Was.

Dziewczynkom rozpakowanym gratki @Nonkatoja @Ritia @Mamajasia25 @Antiope, Buziaki dla maluchow

Ja dalej na tablecie (nienawidze go) ale Moj kom ma potencjal. Dal sie wlaczyc i reaguje na dotyk, jest tylko jeszcze mokry bo widac pod wyswietlaczem.

Maz odrzucil tesciowa na autobus, z jednej strony sie ciesze a z drugiej boje jak my sobie damy rade :D ale trzeba to przyznac ze na prawdę duzo nam pomogla, ok buziaki dla was lece pod prysznic dopoki dzieci spia

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry