reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Właśnie zebralam sie zeby zadzwonic do poloznej. Jesteśmy umówione na 10 listopada na godz 20 i powiedziala ze zrobi mi wtedy ktg. Zdziwiłam się bo u nas w szpitalu nie robia ktg. No i wtedy mamy obgadac szczegoly porodu
 
Moj gin mowil ze norma jest do 15, a podwyzszone swiadczy np. o infekcji albo ze masz jakiegos zeba do leczenia :) krwinki biale to sa te co sie bija, wiec skoro jest duzo to moga z czyms walczyc
Wiem wiem ale jak to mi tłumaczyła hematolog ciaza przez organizm jest traktowana troche jak coś obcego... I dlatego mogą być podniesione. Ale nie wiem wlasnie do ilu. Po prostu nie zawsze wyższe leukocyty oznaczają infekcje :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak leniwie i cicho tutaj dziś :) Mamy, które rodziły - pytanie - tak z ciekawości, ile kg. może spaść po porodzie? :) Ja mam dziś 12na plusie :o.
Na pewno spadnie Ci z wagi zaraz po porodzie to co sklada sie na wage dziecka + wody plodowe. Potem z uplywem czasu pozbedziesz sie nagromadzonej wody, zmniejszy sie ilosc krwi, a takze obkurczy sie macica ktora tez sporo wazy. No a reszte zgubisz goniąc przy dziecku ;)

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak leniwie i cicho tutaj dziś :) Mamy, które rodziły - pytanie - tak z ciekawości, ile kg. może spaść po porodzie? :) Ja mam dziś 12na plusie :o.
Ja w dniu przyjęcia byłam 25kg na plusie , 3 dni po porodzie już "tylko" 15 , a po 2 tyg spadło 5 kg. Więc te 10 kg rzeczywiście przytylam .
Więc te 12 kg pewno stracisz nawet nie wiedząc kiedy tuż po
 
Kurczę, nie mogłam wejść na forum w ogóle przez parę godzin, nie wiem co to było..

Co do wagi po porodzie to dokładnie tak jak Izulka napisała. Nie wiem ile ja zgubiłam ale wiem, że wychodząc ze szpitala weszłam już w spodnie sprzed ciąży także u mnie jakoś szybko te kg. poszły sobie, liczę na powtórkę :D
 
Dziewczyny mam delikatny problem ze szwagrem, który wysyła mi i mężowi od początku porodu jego żony codziennie po kilkanaście zdjec ze wszystkich sytuacji z synem urodzonym 1,5 tygodnia temu.

Zaczyna to byc juz męczące bo nie ma u niego pojęcia takiego jak intymność. Powiedzcie czy jak mu wysle taka wiadomosc to bedzie niegrzeczne?

"moze warto zachować troche prywatności dla swojej najbliższej rodziny (żony, syna) i nie angażować wszystkich az do tego stopnia w wasze życie. Zdjecia z porodu, przewijania lub karmienia piersią mogą wg niektórych przekraczać pewne granice intymności. jeżeli jednak chcecie zapraszać innych do tak intymnych sytuacji to moze warto zalazyc zastrzeżony album na serwerze Google i tam raz w tygodniu wrzucac nowe zdjecia"

Co wy na to? Niegrzecznie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurczę, nie mogłam wejść na forum w ogóle przez parę godzin, nie wiem co to było..

Co do wagi po porodzie to dokładnie tak jak Izulka napisała. Nie wiem ile ja zgubiłam ale wiem, że wychodząc ze szpitala weszłam już w spodnie sprzed ciąży także u mnie jakoś szybko te kg. poszły sobie, liczę na powtórkę :D
u mnie bylo to samo, juz dziala forum :)
 
Do góry